• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Povolený skript Rozšíření pomocníka rabování

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
Nerozumím, je to totožný povolený script jen aktualizovaná verze.
Takže na tom nic zakázaného není, jen je aktualizován. :Good
 

ChloeGraceMoretz

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Neskrývá mně to špehovací útoky, tedy ty označené modrou tečkou. Ano nastavil jsem to v nastavení.
 

ChloeGraceMoretz

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Tím pádem je to OK, ale napsal bych to do úvodního příspěvku, ať lidé nejsou zmateni.
 

pitris90

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Zdravím, mám drobný problém se skriptem. Z nějakého důvodu ho mám ve francouzštině a nikoli v angličtině a nikde jsem nenašel, že by se dal změnit jazyk :D Prosím o pomoc :D
 

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
Zdravím, mám drobný problém se skriptem. Z nějakého důvodu ho mám ve francouzštině a nikoli v angličtině a nikde jsem nenašel, že by se dal změnit jazyk :D Prosím o pomoc :D
Pokud to mas ne fr. jazyce tak zkus pro me posledni znamou verzi 1.98 v anglictine
Kód:
javascript:cookieName="fakeypress";$.getScript('https://www.tribalwars.top/tribalwars/FAKeypress.js');void(0);
 

ares93

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Dobrý deň, je možné upraviť francúzsky jazyk na angličtinu alebo češtinu v úvodnom skriptu? A je možné upraviť klávesové skratky z písmen A|B na iné klávesy?
Ďakujem za odpoveď
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Někdy mi ten skript normalně najede, a nekdy se to sekne na 0% a nic se neděje :D proč ?
 
Nahoru