• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rozšíření sportovní aktivity

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16561

Guest
Idem sa zaregistrovať a skúsiť to celé pochopiť. :scratch
 

DeletedUser16561

Guest
Screenshot_2013-08-04-22-01-38.jpg

Toto sú moji hrdinovia. Sklamalo ma, že nemôžem mať viac ako troch hráčov z jedného klubu. To by som si dal celú základnú zostavu čelzí. :D
Rozpočet klubu som minul celý, neostal mi ani funtík. :cry

Code to join this league: 1021976-239003
Založil som aj ligu. Môžeš sa pripojiť. ;)

Riešim už spracovanie a zisťujem potrebné informácie. Ozvem sa ako to pokračuje. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Určitě se připojím. Aspoň konečně na ni nezapomenu po 6. kolech, že mám aktualizovat sestavu :D

Osobně skládám sestavu až pár dní před začátkem, jelikož je celeem možné, že dojde k ještě nějakým odchodům ;)

Nicméně je zajímavě poskladaná, i když já bych tam pár změn udělal, např. u Škrtěla není jistota, že vůbec nastoupí :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
Je mi jasné, že niektorí možno nebudú hrať. Zvlášť ten Škrtel. Avšak riskol som to. Mrzí ma, že som už nemohol dať do zostavy hráčov ako Luiz, Hazard, Mata. Možno v budúcnosti ich budem mať u seba.
Napriek tomu si myslím, že zostava je skvelá. Som zvedavý. ;)
 

DeletedUser

Guest
Moje XI

ljCviLW.png


To je tak zhruba XI, kterou bych v současné chvíli viděl jako velmi dobrou, ale stále mám 1 milion k dispozici jako rezervu a jen čekám, kdy Lugano bude přidán do hry a hned poputuje do základu. Navíc pokud Costa skutečně přestoupí do Liverpoolu, tak i přes skvělou Aspasovu pre-season půjde místo něj do základu.
 

DeletedUser

Guest
Uvidíme, rozhodně je to zajímavá hra a bude dobré změřit své síly v rámci uživatelů tohoto fóra ;)

P.S.: Umaž si místo v SZ
 

DeletedUser34317

Guest
Mám to kousek, ale moc mě to nebaví :) Kdyby to spíše byly závody nahých ženských v blátě :rofl:rofl
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru