• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rozšíření sportovní aktivity

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16561

Guest
Rozšíření sportovní aktivity

Vážení hráči,
také máte obrovskou oblibu ve sportu? Věnujete se sportu i aktivně, nebo pouze sledujete sport v televizi, respektive chodíte fandit na stadiony?

Jsme toho názoru, že bude vhodné, když se budeme sportu na fóru věnovat více.

- Rozšíříme prosto pro sportovní diskuze,
- budeme vést spekulace o přestupech hráčů,
- můžeme vytvořit vlákna zaměřeně na jednotlivé sportovní kluby,
- vyměňovat si své sportovní zážitky,
- vytvářet různé sportovní soutěže o prémiové body,
- a mnoho dalšího.

Zajímal by nás názor i Vás hráčů. Jaké sporty máte rádi, co byste ze světa sportu uvívali na fóru. Nebo máte nápad, který se spojuje se sportem? Nebojte se nám o tom napsat.

Pro tuto sekci, jako pro všechny ostatní, platí hlavní pravidla fóra.

S pozdravem
Váš DK Tým​
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je to rozhodně zajímavý nápad, ale podle mne pro tyto debaty by měly patřit na jiné fora. Chápu, že se snažíte navýšit návštěvnost, ale aby to nedopadlo pak, tak že téma hry ustoupí do pozadí a návštěvnící zde budou chodit z jiných důvodů. Dle mého je současný prostor pro sport dostatečný a je jen na uživatelích, jak jej využijí.
 

DeletedUser16561

Guest
Nitramo, ale ja tu chodím kvôli komunikácii s hráčmi. Veľmi rád sa zapájam práve do športových debát, nakoľko je to jediné čo ma baví. Šport je pre mňa všetkým. Žijem futbalom. ;)
Možno sa tu nájde viac fanatikov do športu a spoločne budeme mať skutočne o čom diskutovať.
Niekto tu príde kvôli hre, niekto kvôli športu. Verím, že každý si tu niečo nájde. :)
 

DeletedUser34317

Guest
Já jsem pro:great

Můžeme třeba do nekonečna dizkutovat, zda je lepší CR7 nebo Messi z Házellony, či je oba předběhne Neymar :D
 

DeletedUser19739

Guest
Včera sem měl zápas okresního přeboru, a Jenda novák mi přiišel lepší než tito tři dohromady:p
 

DeletedUser16561

Guest
Jo Novák, tak toho poznám. Môžem potvrdiť, že je lepší ako títo traja, ale na druhej strane trochu horší ako Frank Lampard. ;)
 

DeletedUser34317

Guest
Chceš porovnávat křídlo se záložníkem? Jinak lepší než Lampard je Gerrard, o tom žádná :p
 

DeletedUser

Guest
Tak proč prostě nevyužít lépe současného prostoru?
Kdo říká, že tu musí být jen 3-4 aktivní topicy?
Není třeba zde zakládat další topic a vykládat o tom, ale konat. Sekce tu je, teď jen vytvořit témata a buď se uchytí, nebo ne :)

Ano, sport všeobecně mne také zajímá a také si o něm rád povykládám. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru