• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rybaření

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36491

Guest
Již od 6-ti let na jaře, v létě a na podzim jezdím každý druhý týden s otcem na rybolov.
Je to krásný zážitek být na přírodě a chytit nějakou tu rybičku.
S otcem také někdy rybaříme závodně, už párkrát jsme vyhrali hlavní cenu (většinou peníze).
Rybaření je také o trpělivosti, někdy čekáme i několik hodin než chytíme rybu.
Mezitím si dáme něco k jídlu, pokecáme apod.
Je tu ještě někdo, kdo provozuje tento zajímavý a překrásný koníček?
 

DeletedUser

Guest
Již od 6-ti let na jaře, v létě a na podzim jezdím každý druhý týden s otcem na rybolov.
Je to krásný zážitek být na přírodě a chytit nějakou tu rybičku.
S otcem také někdy rybaříme závodně, už párkrát jsme vyhrali hlavní cenu (většinou peníze).
Rybaření je také o trpělivosti, někdy čekáme i několik hodin než chytíme rybu.
Mezitím si dáme něco k jídlu, pokecáme apod.
Je tu ještě někdo, kdo provozuje tento zajímavý a překrásný koníček?




Já ano.
Zrovna jsem našel toto téma,jelikož hledám nějaký revír,kde se dá ubytovat v chajdě být celý den u vody,pivko pohoda klídek.Žádnej Václávák,prostě pryč od lidí

Neznáte takové místo??
 

DeletedUser36491

Guest
Zkus přehradu Slapy, tam často jezdíme, je to tam fakt pěkné a od Prahy celkem dostupně blízko :)
 

DeletedUser

Guest
To také nemám daleko,jsem z Roudnice nad Labem,po dálnici od Prahy kousek,ale Slapy jsou velký,neznám je.My jsme jezdili Orlík a chtělo by to změnu.kam konkrétně na těch Slapech?
 

DeletedUser35035

Guest
Já se taky pochlubím :)

Rybařím už od 7 let (do té doby jsem jen seděl při tátovi/dědovi).

Za 9 let rybaření sem zkusil hned několik větších vodních nádrží(na Slovensku) jak Liptovská Mara, Oravská priehrada, Zemplínska Šírava.

Nejraději ze všech a největší úlovky mám ale z vodí nádrže Ružiná.(pozor ne Ružín, ale Ružiná)
Jelikož máme chatu v měste Banská Štiavnica kde v minulých stoletích působili baníci, je tu spousta(asi 50) tzv. TAJCHŮ (nádrže do kterých se vypouštěla voda z baní)

"Rybačka" je tak skvělá, nádherná příroda a spousta dravců. Bohužel, tam ale není o nádrže dostatečná starostlivost (nezrybňují se pořádně).
 

DeletedUser

Guest
Mám takový pocit,že problematika zarybňování,není jen tam.
Začínají se rozmáhat soukromé revíry(což já osobně nemusím,připadá mi to jako v hypermarketu) a na svazové plochy prý nejsou peníze.Násada je drahá a proto se skupuje kde se co dá po výlovech a to i a hlavně plevelná ryba jako plotice a karas stříbrný,
Na pořádného lína jsem nenarazil minimálně 4 roky a když u nás nasadí někde kapra,sedí tam týden jeden důchodce vedle druhého a večer s 35 cm kaprem platí v hospodě.
Proto hledám,nějakou zapomenutou vodu,kde není moc lidí křik sekaček a motorových pil!
Chytím pustím,nemusím mít plný mrazák ryb,stačí mi 3x do roka,nějakého 40cm kapříka a jsem spokojen,jen si chci zachytat a vyčistit si palicy od všedních dnů!:wacko
 

DeletedUser35035

Guest
No my máme za mětsem (na zdejší poměry) velice slušný 16ha rybník..
Je přeplněn podle mně škodným KARASem.
Minulý rok při zarybňování jsem byl a z toho co se nasadilo spousta vyhynula kvůli většímu množství neuolvitelných ryb. Asi před 11 roky zde bylo nasazeno hodně sumců, kterému díky dobrému zarybňování se slušně daří (když mu tu 2kilové kapre padají každý den rovno do žaludku) :mocking

Naposledy tu byl z těchto macků uloven před 3 lety na rybářském přeteku, dloužka 130cm co nikdo na tunejší poměry nečekal. Hold je tu těch sumců víc a jsou víc škodný jako osožný. Nejhorší je, že když se ti tenhle sumec dostane na palici tak to musí být s pekle štěstí a když ho neuthneš, tak jsi kápo.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Co jsem se přestěhoval mám rybníček asi 20 metrů od baráku,nejsem žádný velký rybář beru to spíš jako relaxaci.
Dříve jsme jezdili s kamarádem a lahvinkou,poseděli,pokecali,občas něco vytáhli ale většinou to zase pustím,k jídlu mám raději mořské ryby.
 

DeletedUser35035

Guest
Já ryby nejím vůbec ale ten relax při tom je supr :) Je to zábava a zárověň oddych.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Kolikrát vezmu večer pruty,stoličku a jdu jen tak na chvíli,člověk si krásně odpočine.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru