• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rychlí chat

DeletedUser38979

Guest
Ahoj, začal jsem nedávno hrát Forge of Empires. Kmenové forum je tam podobné jako zde, ale strašně osekané. A potom tam mají takovou šikovnou věcičku. Která se mi dost líbí.
Globální chat tak by mne zajímalo, jestli by šlo něco takového udělat i zde.

A taková malá podotázka. Jak je v tabulkách světové dominance asi dvacítka nej. kmenů. Je někde tato procentuální tabulka kompletní?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Globální chat se do hry implementovat nebude, již byl testován a nebyl příliš dobrý a používaný.

Dominance kmenů, kteří nejsou v TOP20 je natolik nízká, že již ani proto není uváděna, bohužel nikde k dispozici přesně není.
 

DeletedUser

Guest
Globální chat se do hry implementovat nebude, již byl testován a nebyl příliš dobrý a používaný.

Dominance kmenů, kteří nejsou v TOP20 je natolik nízká, že již ani proto není uváděna, bohužel nikde k dispozici přesně není.

Jaj že ten chat byl málo používaný? To se mi moc nezdá. Hledání klanů, nabízení surovin a nějaký pokec by se tam psalo furt si myslím i večer. Ale spíše by byl dobrý oddělený kmenový chat podle mě.

Byla by ta hra zase o něco zajímavější, ale je pravda že se dá obejít i bez toho chatu..
 
Nahoru