• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rytíř 5 - tvorba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6715
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6715

Guest
Je mi 14 a grafika mě hodně baví :) Právě pracuju ve free programu gimp a nemůžu si stěžovat... Dám sem pár výtvorů ale netýkají se hry, snad nevadí... :mocking
 

DeletedUser34582

Guest
JJ je to dobré :)

A užívateľ čo to sem dal sem už asi nechodí... je tu nejaký grafik čo používa GIMP ? Viem, že ho používa Drejk ale ten tu už asi tiež dlho nebol.... zaujíma ma ako spravím ten zrkadlový odraz :) ako na tom prvom obrázku :)

PS: ak máte nejaké návody sem s nimi :) a v photoshope je to možno rovnako :) skúste poradiť ja to vyskúšam :) prípadne píšte OS :)
 

DeletedUser32568

Guest
no vezmeš ten obrázek zkopíruješ ho, otočíš vertikálně (nebo horizontálně ?!?), snížíš opacity a spodek ugumuješ :)
 

DeletedUser34582

Guest
Aj som si myslel len som somárik :) ďakujem skúsim len neviem čo sú to opacity
 

DeletedUser32568

Guest
průhlednost obrazu - v PSku opacity a fill ... jinde to je jinak
 

DeletedUser32568

Guest
nevím gimp nemám - prostě pokud dáš míň než 100% tak je to průhlednější :) hodím sem to co jsem udělal :) jen co najdu texturu vody :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru