• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rytíř - Drolda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser19739

Guest
Už je to správné, a pěkné:)
Né zrovna originální, ale pěkné:)
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Přemýšel jsem o [SPOIL]Obléhací věži[/SPOIL], ale to by asi nešlo :D
gladiator mi probleskl hlavou, ale řekl jsem si, že jsem přeci ve středověku a ne ve starověkém římě.. :D

Je mi jasné, že taková jednotka nevyjde, chtělo by to něco jako druhýho paladina - prostě jediný na celém účtu :D
 

DeletedUser34582

Guest
:D Jednotku do hry aj tak nepridaju :D ide len o súťaž :D
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Myslel jsem si, že by se tak nestalo :D
Teď jsi ale zkazil radost :cry
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
[SPOIL]Myslím, že na ulozto.cz jdou ukládat i jiné formáty, než .jpg a obdobné koncovky. [/SPOIL]


No, ta obléhací věž by mohla být také zajímavá. Pěkně jsi to zpracoval.
 

DeletedUser33829

Guest
To samé co Alex.

Je fakt, že těch mých poznámek ohledně stupňů jednotek můžete klidně i ignorovat, protože většina hráčů hraje na světech s jednoduchým výzkumem, i když poslední 2 ze 3 světů jsou třístupňové, a i když byste se ty faktory ohledně síly dočetli na wiki, tak ten zbytek ten se nikde nedočtete, ten jsem si odvodil sám, že do toho skoro 2 roky klikám a většina hráčů si toho ani tak nevšimla.:D

Ale mohli jste si oba dva dát větší práci s těmi hodnotami pro útok a obranu (nějak chybí kavalérie a lučištníci).

Ta jednotka zabírá 2 místa v SD. Útok je tak 15 a obrana 24. Šermíř má obě hodnoty vyšší, není ani tak nakládný. Výhoda jen o něco málo rychlejší rychlosti. Pokud chci hrát na kvalitu, tak vítězí šermíř a pokud na rychlost, tak vítězí TK, která po vydělení 6 má obranu též větší. V útoku zaostává i za těmito obrannými jednotkami a sekerník ten je úplně jinde.

Naštěstí nezabírá v kovárně žádné místo.;)

Otázkou je opět doba rekrutace, ale když má tak velké nároky, tak asi nejrychlejší nebude. V tom by eventuálně mohla být jediná výhoda.

Jinak promiň, ale kdyby taková jednotka existovala, s takovými parametry, tak ji nikdo stavět nebude.:pardon
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Hele, já nejsem žádnej programátor her :D
Jak jsem už psal, sílu jsem se snažil udělat zhruba podle těch předpokladů (cca z hlavy). Byla to spíš taková lehce univerzální jednotka
Všeobecnou obranu já beru jako obranu proti úplně všemu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru