• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Síň slávy - svět 41

DeletedUser41580

Guest
černý baron 1 000 000 OD rank
Taliani 10 000 000 OFF rank
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41580

Guest
Koukám, že tu je pár nedostatků ... Tak se je pokusím za pomocí twstats poupravit

2.8.2015 kmen -=V=- jako první dosáhl 500 000 DEF ranku
Jako první dosáhl 1 000 000 celkového ranku hráč "černý baron", to už jsem tu ale někde zmiňoval
kmen Taloši 10 000 000 bodů (pár dnů/hodin zpět)
kmen Taloši 30 000 000 OFF rank (dnes)
kmen Taloši 10 000 000 DEF rank (již delší dobu)


Zatím vše. Nyní budu pečlivě sledovat vývoj a žádat vás o aktualizování síně, pokud přibude nějaký nový milník :yes
 

DeletedUser41580

Guest
Člen koalice nejsem. Prošel jsem twstats všech top kmenů (i těch které zanikly) a vikingové deff ranku 500k dosáhli jako první
 

DeletedUser

Guest
Můžeš zde prosím vložit odkaz na stránku, kde je tato informace k vidění? Děkuji předem ;-)
 

DeletedUser41580

Guest
V jedné válce jsme, ale neříkám, že jsem z toho nadšen (kazí nám to čísla, jako bychom je sami neměly dost špatné :D ). Takový paradox, daleko lépe si rozumím s lidmi od vás, než s lidmi od nás - i přes to, že jsme nepřátelé a útočíme po sobě :D


Teď k té síni slávy ... Mezi ty kmeny, které by byly schopny dosáhnout takového útoku, se řadili (a řadí) Taloši, K)T(F, OH, -UwH-, +P+, +PB+, BLACK, BLACK2, BLACK3, *V*, -=V=-, BOSH, EQ a to je asi všechno.

Po zkontrolování složek twstats všech zmíněných kmenů jsme došel k závěru, že první, kdo dosáhl deff ranku 500k byl kmen -=V=- dne 2.8.2015

http://cz.twstats.com/cs41/index.php?page=tribe&id=198&mode=history&pn=2

Ale jestli chcete mít v síni slávy prázdnou kolonku, tak proč ne. Nicméně já na tomto světě hraji a byl bych rád, aby byla kompletní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Jo myslím že máš pravdu, jinak všechna čest, dostal jsem od vás pořádnou nakládačku poslední dny :D pokecej někdy v kavárně, ať nespamujeme tady :)
 
Nahoru