• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sakaal -moje návrhy

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
105cg3m.png




250r28l.png



2d9z9mw.jpg
 

DeletedUser37060

Guest
považujem to za obrovské šťastie, že Sakaal sa nemôže zúčastniť súťažne :D
To je tak neskutočne vysoko nasadená laťka, že by to druhé a tretie miesto stálo za dieru z koláča.... :sorry
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
K Andýskovu komentáři už snad ani není co dodat. :hiProstě Sakaal umí!!!
 

DeletedUser37060

Guest
umí veľmi dobre ;) a nie len bannery :D Myslím že mám od Sakaal 4 diplomy :D (2 kmenové + 2 hráčske)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
1. banner - špatný odraz vrány s mečem; meč mění ve vodě barvu, oba objekty v odraze moc výrazné, tak by to reálně nebylo, kromě toho je samotná vrána nenasvícená sluncem, kterým je zalitá celá krajina (vlastně až na oblohu, taky zajímavé...)
2. banner - přemíra šedé, je jí tam víc než zbytku obrázku, špatné použití erbu - hmyz ho většinou nenosí, ale o to by tak nešlo, hlavně je přikotven na jiný tvar a směr, než jak to má být
3. banner - docela povedený, ale ne moc reálný... napadlo mě totiž hned od začátku několik jiných asociací, které by tomu sedly víc, radši nebudu říkat, aby to nikoho nepohoršilo - každopádně nápis by měl meloun obepínat (ve smyslu kopírovat jeho tvar), což nedělá

Když to vezmu celkově, zbytečné je psát všude to S - někde to neškodí, ale prostě není to reklama na šakaly. A to samé s Innem - lepší než to je určitě napsat někam Divoké kmeny - na to to má být banner, ne na Inno. Bannery by měly zaujmout a hodit se kamkoli na internetu - a hlavně proto jsem kritizoval ten druhý - další 2 jsou v tomhle lepší.
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
Tanta si počkám na tvoje diela :mocking

S - někde to neškodí, ale prostě není to reklama na šakaly ... Máš vlčiu tmu, kde ty vidíš šakalov ?
Sa už prosím preber zo sna :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser31120

Guest
Tantalena, kritizuje vše.
Tantaleno, ukaž své díla, když si tak chytrý ne? :rofl
 

DeletedUser37060

Guest
Zabúdate na jeden fakt:

Tantalena je tak chytrý, že nemusí dokladať ani dôkazy :D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
I mě by zajímalo, jak má podle něj vypadat dokonalé dílo.
Vlastně má ještě dost času nějaký nepřekonatelný baner do soutěže přidat, ukončení je až o půlnoci.
 
Nahoru