• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Samuel Elánius

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Díky moc všem a díky za upozornění na chybu. Až já toho tiskařského šotka chytím...:D
 

DeletedUser

Guest
Tak mi niekto vysvetlite čo je mžourat ,ja fakt netušim čo to slovo znamena :D.
Nechcel som upozorniť na chybu,len neviem čo to je :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Mžurka je třetí víčko,které při uzavírání oční štěrbiny překrývá u kočkovitých šelem vnitřní polovinu oční koule.Tvoří ho jemná vychlípenina kůže a lze ji spatřit poodhrnutí kožních záhybů a dolního víčka prsty.Mžurka pomáhá lépe povrch oka ovlhčit a čistit od prachu.
Dívat se s přivřenými víčky s pomrkáváním, to připomíná tento kočičí pohled a říká se tomu tedy "mžourání" ....
 

DeletedUser

Guest
Uff... Pavouku ty jsi mi dal.:D

Česko - Slovenský online slovník (ano i takové existují) k tomu říká:

mžourat = žmúriť, žmurkať, klipkať
 

DeletedUser

Guest
Ďakujem za podrobny vyklad :D,jasne žmurenie viem čo je,no ale je to velmi pekne slovo,som zas o niečo mudrejši :yes.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Samuel Elánius: Já ti nic nedával :D

Musím přiznat že hledat Česko-Slovenský slovník mě vůbec nenapadlo (asi mi to rozdělení republiky do dnes nějak nedošlo):scratch
 

DeletedUser16561

Guest
Heh kamarát s tým príchodom k moderátorom si mal počkať. Taktl už nemôžeš vyhrať. ;)
 

DeletedUser

Guest
Moc se mi Malkine líbí, jak jsi udělal překlep a místo zúčastnit jsi napsal vyhrát.:D
 

DeletedUser16561

Guest
To nke je preklep. Ja by som určite za Teba hlasoval. No teraz to už nejde. :mocking
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pokud mám přesné informace tak vzhledem k tomu že básničku dával jako řadoví hráč,měl by se soutěže zúčastnit,přes to že je nyní moderátor (tedy pokud ještě nebude nějaká změna).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru