• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

-Sathan?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
A do toho můžu dát jakýkoli obrázek, vč. např. vlaku - nebo musím auta? Popř. musí se to stáhnout z nějakých speciálních stránek? :)
 

DeletedUser32568

Guest
virtual tuning je upravování auta v grafickým programu, takže upravuješ auta :) můžeš si udělat cokoliv z čehokoliv :D
 

DeletedUser

Guest
Mě se to líbí!:)

Já zírám, prostě se mi to líbí a co je po spoileru, nebo.. dobře, uznávám, ty kola, všimla jsem si jich, ale nic za co by se vraždilo, nebo sekaly ruce. prostě se mi to líbí.:)):)
 

DeletedUser32568

Guest
tak mi to nedalo a zkusil jsem si další VTčko a myslím si, že je to o dost lepší než předchozí trabant...bohužel zadní kolo je totálně zmršený a už se mi nepovedlo ho upravit do normální podoby :( potom se mi ještě udělala čára kolem auta, takže to tam je vidět, ale jinak si myslím, že to mám celkem dobrý...
 

DeletedUser

Guest
áále

tak mi to nedalo a zkusil jsem si další VTčko a myslím si, že je to o dost lepší než předchozí trabant...bohužel zadní kolo je totálně zmršený a už se mi nepovedlo ho upravit do normální podoby :( potom se mi ještě udělala čára kolem auta, takže to tam je vidět, ale jinak si myslím, že to mám celkem dobrý...

vůběc enchápu o čem mluvíš, ale neřeš to, mě se to líbí.. možná to je tim, že tomu absolutně nerozumim, ale to bych neřešila, prostě se mi to líbí.:)))
 

DeletedUser

Guest
Moooooc pěkný, akorát ty pneumatiky tam troška chybí :blush
 

DeletedUser35385

Guest
Nadherne sathanku. Kde robys taketo vecicky?????? Url adresa?:) mne sa to paci:D
 

DeletedUser32568

Guest
to jsem všechno dělal ve Photoshopu - musíš stáhnout ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru