• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

sběr surovin

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
mohou se jednotky vydávající se na sběr surovin tvářit jako vracející se za takovou a takovou dobu? jednotky nelze odvolat, takže je to stejné, jako když (rabující jednotky) docílí cíle a poberou suroviny a vrací se domů... přidalo by to na přehlednosti...

Návrat z vesnice (???|???) K?? dnes v 09:53:52:000 hodin 0:02:55
Útok na vesnice (???|???) K?? dnes v 10:32:49:212 hodin 0:41:52
Běžní sběrači dnes v 10:39:03:000 hodin 0:48:06
Chytří sběrači dnes v 10:40:03:000 hodin 0:49:06

asi nějak takhle... zobrazovalo by se to v náhledu vesnice i ve shromaždišti
 

lukes2222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
chtělo by to trochu upravit i vývoj sběru surovin jelikož když člověk najednou zabere třeba 40 vesek a pak to v každé klikat po 1 je děs co takhle to udělat stejně jako je to na správci účtu na kovárnu tak stejně to udělat i na sběr surovin
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Ahoj, hromadný sběr surovin nalezneš v nádvoří. Po kliknutí na zámeček lze postupně na jedné stránce odemknout všechny úrovně.
 

lukes2222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Ahoj, hromadný sběr surovin nalezneš v nádvoří. Po kliknutí na zámeček lze postupně na jedné stránce odemknout všechny úrovně.
ano ale mě jde o to nemuset to odemikat po 1 ale nastavit si ve správci že chci ve všech vesnicích odemknout všechny a nemusel to klikat po 1 zámečku
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Hromadné otevírání určitých sběru, podle mě jde, nedávno jsem to tak dělal :)
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Nemůžete přece chtít všechno, aby šlo na jeden klik, to už by nebyla žádná sranda ani hra.
 

PAIN. -The Waste of Life

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Tohle je dobrý nápad. Člověk by věděl, v kolik bude mít vojsko doma na 1 kliknutí a nemusel kontrolovat hlavní náhled vesnice a pak ještě sběr. Rozhodně by se mi to líbilo :)
 
Nahoru