• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sběr surovin - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
V této sekci můžete volně diskutovat na téma nové funkce: Sběru surovin. Máte k tomu nějaké otázky, postřehy či náměty na vylepšení? Neváhejte se s námi o ně podělit v této sekci!
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Máme přesné výpočty k dispozici, ale jedná se bohužel o interní věc, kterou si InnoGames nepřeje šířit mezi hráče. Jen ti mohu říct, že ten vzorec je složitý a na první pohled dost zamotaný. Nemá cenu se do toho nějak pouštět. :cool:
 

DeletedUser4673

Guest
No složité to určitě bude. Je škoda, že nedáš alespoň nějaký tip, jak na co nejefektivnější sbírání. Je to oříšek. :-D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Nejefektivnější je to sbírat tu nejnižší možnost a stále to otáčet :D to je teda jen můj odhad ale připomíná mi to sedláky v grepolisu u kterých šlo taky získávat suroviny, akorát tam člověk nemusel posílat jednotky, a nejvíce se vyplácelo sedět tam opravdu nonstop a točit tu nejnižší možnost, kdo tam byl jednou za pár hodin naopak bral tu nejvyšší ale dlouhodobě dá se říct strádal.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Přesně tak, záleží na aktivitě hráče. Pokud má hráč možnost tady sedět každou chvíli, je nejlepší otáčet tu časově nejnižší možnost, ale pokud se hráč ke hře dostane 1x denně, ztrácelo by to smysl a je lepší to poslat na co nejdelší časovou možnost.
 

DeletedUser33829

Guest
To mi připomíná sbírání zkušeností u paladina v tom novém systému, tam je to samé a neplatí to jen na sběr zkušeností, ale i cenu tréninku.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Systém expení za čas/surky jsem u Paladinů co jsou ve hře ještě nepoužil :-D buď má expy ze stavby budov nebo je neustále v akci, v útoku, obraně či na podpoře takže těžko můžu soudit.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Rád bych se připojil do diskuze.
Na první dojem, když jsem začal hrát svět 56, tak mě to pomohlo, ale postupem času, jak tam přidáváte víc a víc vojska, tak to je čím dál tím delší, já třeba poslal dneska 4000 populace na sběr a trvá to 25 hodin, není to opravdu přehnaný?
Děkuji za odpovědi tickety se mě zakládat nechtějí. :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nevím co ti na tohle mám napsat Lamači. Je to propočítané určitýma vzorcema a ano, trvá to dlouho, je to však záměrné. Sběr surovin rozhodně nemá nahradit totiž farmení vesnic.
 
Nahoru