• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Script sbirani souradnic z mapy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41657

Guest
Funguje ještě, případně jak? Kam ty souřadnice nasbírá? Když ho na mapě sputím a kliknu na vesnici, tak nevyskočí nabídka (jako poslání surovin, posláni vojska, informace o vesnici a podobně), takže to něco dělá ale kam mi ty souřadnice zapíše?
 

DeletedUser25426

Guest
[SPOIL]javascript:var win=(window.main||self),$=win.$;var coords=[];var outputID='villageList';var encodeID='cbBBEncode';var isEncoded=true;function fnRefresh(){$('#'+outputID).val(coords.map(function(e){return isEncoded?'[coord]'+e+'[\/coord]':e;}).join(isEncoded?'\n':' '));}$(win.document).ready(function(){if($('#'+outputID).length<=0){if(win.game_data.screen=='map'){var srcHTML= '<div id="coord_picker">'+ '<span style="color:blue;text-decoration:underline;">dalesmckay\'s co-ordinate picker v7.3:</span><br/><br/>'+ '<input type="checkbox" id="cbBBEncode" onClick="isEncoded=this.checked;fnRefresh();"'+(isEncoded?'checked':'')+'/>BB-Codes<br/>'+'<textarea id="'+outputID+'" cols="40" rows="10" value="" onFocus="this.select();"/>'+'</div>';ele=$('body').append($(srcHTML));win.TWMap.map._handleClick=function(e){var pos=this.coordByEvent(e);var coord=pos.join('|');var ii=coords.indexOf(coord);if(ii>=0){coords.splice(ii,1);}else{coords.push(coord);}fnRefresh();return false;};}else{alert('Run this script from the Map.\nRedirecting now...');self.location=win.game_data.link_base_pure.replace(/screen\=\w*/i,'screen=map');}}});void(0);[/SPOIL]
Ano funguje. Kliknutím na script na jakékoliv stránce tě přesměruje na mapu, dalším kliknutím se spustí vlastní script. Dole pod mapou se vytvoří nové okno, kde se kliknutím na vesnici na mapě zobrazí souřadnice vesnic. Máš možnost si vybrat, jestli chceš zobrazení formou souřadnic nebo celých BB kodů - stačí zkopírvat a použít :)
 

DeletedUser41657

Guest
Mně se teda další okno na mapě neotevře. Začínám mít podezření, že musím ještě někde něco povolit v nastavení prohlížeče, nebo nevim. Zkoušel jsem na opeře a na exploreru. Ještě pak zkusim na chromu
 

DeletedUser25426

Guest
Máš nastavenej ten script ode mě, nebo nějakej z fora? Nekontroloval jsem to, ale můžeš mít starou - nefunkční variantu. Můj v Chrome a Mozile funguje, v Opeře jsem dlouho nehrál.
Explorer je na Kmeny totálně k ničemu, pokud chceš používat scripty...
 

DeletedUser31175

Guest
Musíš sjet úplně dolu na stránku, ten kdo to dělal, to neměl moc chytře.

Jestli to chceš viditelněji, v této verzi je to okno v levém horním rohu, aby bylo lépe vidět:

Kód:
javascript:var win=(window.main||self),$=win.$;var coords=[];var outputID='villageList';var encodeID='cbBBEncode';var isEncoded=true;function fnRefresh(){$('#'+outputID).val(coords.map(function(e){return isEncoded?'[coord]'+e+'[\/coord]':e;}).join(isEncoded?'\n':' '));}$(win.document).ready(function(){if($('#'+outputID).length<=0){if(win.game_data.screen=='map'){var srcHTML= '<div id="coord_picker" style="position: absolute; top: 5px; left: 5px;">'+ '<span style="color:blue;text-decoration:underline;">dalesmckay\'s co-ordinate picker v7.3:</span><br/><br/>'+ '<input type="checkbox" id="cbBBEncode" onClick="isEncoded=this.checked;fnRefresh();"'+(isEncoded?'checked':'')+'/>BB-Codes<br/>'+'<textarea id="'+outputID+'" cols="40" rows="10" value="" onFocus="this.select();"/>'+'</div>';ele=$('body').append($(srcHTML));win.TWMap.map._handleClick=function(e){var pos=this.coordByEvent(e);var coord=pos.join('|');var ii=coords.indexOf(coord);if(ii>=0){coords.splice(ii,1);}else{coords.push(coord);}fnRefresh();return false;};}else{alert('Run this script from the Map.\nRedirecting now...');self.location=win.game_data.link_base_pure.replace(/screen\=\w*/i,'screen=map');}}});void(0);
 

DeletedUser41657

Guest
-> Willibald: měl jsem nějakou verzi z fóra, tak možná kvůli tomu to něšlo (nebo jsem jen to okno neviděl), ale verze od Goues jede parádně, takže vyřešeno. Děkuju za pomoc

->Goues: Díky moc, tohle šlape perfektně. Plánování útoků je najednou hračka :)
 

DeletedUser25426

Guest
Jo, verze od Gouescz má okno nahoře, ale ta ode mě umí i samotný souřadnice bez bb závorek. Takže je můžu rovnou bez úprav vkládat do fakescriptu ;)
 

DeletedUser31175

Guest
Tak aby to bylo kompletní, tak tady je verze, co má BB kódy i bez nich a ještě je vlevo nahoře:

Kód:
javascript:function fnRefresh(){output.value=coords.map(function(e){return isEncoded?"[coord]"+e+"[/coord]":e}).join(isEncoded?"\n":" ")}var coords=[],output,isEncoded=!0;$(document).ready(function(){if(!output){if("map"!==game_data.screen)return alert("Run this script from the Map.\nRedirecting now..."),void(self.location=game_data.link_base_pure.replace(/screen\=\w*/i,"screen=map"));$("body").append('<div id="coord_picker" style="position: fixed; top: 1em; left: 1em; background: white; z-index: 10001;"><input type="checkbox" onClick="isEncoded = this.checked; fnRefresh();"'+(isEncoded?"checked":"")+'/>BB-Codes<br/><textarea id="villageList" cols="40" rows="10" onFocus="this.select();"/></div>'),output=document.getElementById("villageList"),TWMap.map._handleClick=function(e){var o=this.coordByEvent(e).join("|"),n=coords.indexOf(o);return n>=0?coords.splice(n,1):coords.push(o),fnRefresh(),!1}}});
 

DeletedUser41657

Guest
No vyzkouším obojí. Se scripty začínám, tak teorve budu zkoušet. Jakej pouzivas ten fejk script a jak to funguje?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru