• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sdílení internetového připojení

DeletedUser

Guest
Ahojte všichni!Mám ještě jednu otázečku:
Hraju na jistém světě,chce se tam registrovat i segra by jsme hráli oba.Dáme se samodřejmě navzájem do Sdílení internetového připojení.Ale otázka zní:
Můžeme být v kontaku,např. ve stejném v kmenu?Může být pod moji ochranou?Můžeme mít podobné,téměr stejné jméno?Můžeme vést koordinované útoky?
 

DeletedUser

Guest
takže všechno jo jen ochrana,chápu jak to myslíte(že jí nesmím poslat podporu ale můžu zaútočit na hráče co na ní útočí).A k těm útokům,nidky nesmíme zaútočit na stejného hráče?I kdyby třeba jeden útočil v sprnu a druhej v listopadu?
A zástup můžeme dát stejnému člověkovi?
 

DeletedUser4584

Guest
Samozřejmě, když uděláte časový odstup, smíte útočit na stejného hráče - myslím. ;)

A zástup si dejte komu chcete - vím ;)
 

DeletedUser2029

Guest
Samozřejmě, když uděláte časový odstup, smíte útočit na stejného hráče - myslím. ;)
To by mne také zajímalo. Resp. pro zástup v dovolené. A ostatní interakce.

Sice všude je napsáno ... "po 24h". Ale nějak se to vždy týká "ukončení zástupu v dovolené" či použití "jiného internetového připojení".

Takže, jak to je? Smím brát 24h jako dostatečný rozdíl mezi interakcí? Nebo kolik? Nekonečno?
 

DeletedUser1842

Guest
Pokud hrajete na stejném připojení trvale, nemůžete útočit na stejného hráče, po celou dobu sdílení a 24 hodin poté.
 

DeletedUser2029

Guest
Tedy, jakmile na mne před půl rokem jeden se sdílených zaútočil, jsem na věky věkův chráněn proti ostatním ze stejného připojení? I když mezi tím byl 5 a 3/4 měsíce klid?

Ještě štěstí, že si schovávám většinu důležitých reportů. Možná se to někdy bude hodit.
 

DeletedUser1842

Guest
Pokud po celou tu dobu byli daní hráči na jednom připojení pak ano...
 

DeletedUser2029

Guest
A totéž platí pro zástup v dovolené (protože pro něj platí totéž co pro sdílené připojení, plus pár věcí navíc).
 
Nahoru