• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sdílení poznámek o vesnicích

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41679

Guest
Zdravím,

nebudu to sáhodlouze popisovat.

Můj nápad je prostý:
Chtěl bych sjednotit sdílení poznámek o vesnicích.

Příklad:
Když napíši poznámku k vesnici a následně na ni na mapě najedu, tak poznámku okamžitě vidím. V případě, že ji napíše přítel/soukmenovec, tak musím najíždět do náhledu vesnice, aby se mi poznámka zobrazila. Přijde mi to zbytečné a byl bych pro to, abych všechny poznámky viděl rovnou z mapy...

Dikes za vyjádření,
H.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Zdravím ale já mam dojem že to lze vydět pokuď máš zakoupený produkt:-
Prémiový účet tak lze psát rychlé poznámky a pokuď ji má napsaný jiný hráč tak když namíříš na tu jeho vesnici hnet by se tam měla ukázat bez kliknutí na vesnici :).
 

DeletedUser39609

Guest
Tak to je opravdu jen dojem... :)
Podmínkou pro to aby poznámky o vesnici mohl psát a vidět jsou premiovým účtem podmíněny...

Ale návrh zněl (a já bych tuto změnu taky uvítal)...že v případě kdy napíšu poznámku o vesnici já...tak v bublině náhledu vesnice na mapě je ta poznámka zobrazena...ale v případě že je poznámka napsána někým jiným...je tam napsáno pouze "Další hráč sdílí poznámku o této vesnici" a pokud si ji chci přečíst...tak musím vstoupit do náhledu vesnice a teprve tam si ji můžu přečíst...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Omlouvám se, tento nápad jsem nějak přehlédl. Osobně v jeho nastavení nevidím problém a myslím, že by to mohlo být pro hráče přínosné. Posílám návrh vývojářům hry do Německa...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru