• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Seriály

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Dávám ZDE odkaz na YouTube seriál, který mne zaujal. :thumb

Pokud má někdo zájem o www.stránky napište mne sókromó zprávu.

Pošlu Vám odkaz na celí seriál. :hi

[YOUTUBE]AAO_a0z_Glc[/YOUTUBE]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pleteš si dvě zásadně rozdílné záležitosti, svobodu slova mícháš dohromady s porušováním pravidel moderovaného fóra, Nikdo ti nebrání vyjadřit svůj názor, tam kde je k tomu prostor, nikdo ti nebrání psát tu například o své Moravě, ovšem ve chvíli kdy se to měni v propagaci vašeho hnutí už to tu samozřejmě a podle pravidel povoleno nebude, to samé pokud sem chceš dát stránku s odkazem na tento seriál, která vypadá spíše jako e-shop, v kterém je jen okrajově zmíněna možnost zhlédnout daný seriál, opravdu ani tohle na fóru povoleno není.

Nedávno sis strašně stěžoval jaký máš problém na vašem fóru, kde ti zapomněli nastavit banování a ty tudíž musíš nepatřičné odkazy stále dokola mazat aniž bys mohl zabanovat toho kdo je tam dává, tam se ti to jako moderátorovi nelíbí, ale zde defakto děláš naprosto to samé sám a ještě se strašně divíš, jak je možné že se to moderátorům nelíbí.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser34317

Guest
Sakra já se už těším :D

[video=youtube;PiqWLM3wyeY]https://www.youtube.com/watch?v=PiqWLM3wyeY[/video]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru