• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Setkání - Alexandrie16

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36649

Guest
Mé první setkání s někým z kmenů bylo s bývalou hráčkou AngelL. Po nějaké době působení v kmenu jsem byla přidána i do konverzace na skypu. Psalo tam hodně hráčů, ale s Lenou jsme si padly do oka hned ten den. Psali jsme si několik hodin a postupem času jsme zjistily, že od sebe nebydlíme moc daleko, a že i ten den jsem od ní byla pár kilometrů. (Byla jsem se třídou na výletě.)
Už naše první dva pokusy o setkání skončily nezdarem. Nejprve mě zvala k nim na chatu, kde byla s kamarádkou, a obě se učily na reparát. :D Druhý pokus byl na její narozeniny v září. Bohužel rodiče mě nechtěli ze strachu pustit. Na konec po půl roce psaní jsme se sešly.

Bylo pár dní po Štědrém dnu a táta s bráchou se chystali na lyže. Měli jsme zpoždění, ale psala jsem jí už z domova. Po příjezdu jsem chvilku čekala. Nakonec se objevila i s jejím psem, německým ovčákem, Angee. Po rozpačitém pozdravu a pohlazení psa (mimochodem, dost se téhle rasy bojím, po pár zkušenostech) jsme se vydaly na procházku. Šly jsme po silnici a po chvíli zabočily na rozbahněnou polní cestu. Po ní k lesu, kde byla ona chata, na kterou mě o prázdninách zvala. Byla malá, ale na krásném místě.

Poté jsme sešly ze strmého kopce. Došly na další cestu a po ní jsme dorazily zpátky do vesnice. Pak jsme se rozhodly jít k ní domů. Byla jsem pozvaná na oběd. Když jsem vešla k ní do pokoje, přivítal mě krásný nepořádek. :D Daly jsme si dárky k Vánocům. Dostala jsem krásnou svíčku. Pustily jsme si nějaké písničky a Lena se mi nabídla, že mi nalakuje nehty. Tak jsem kývla. V půlce lakování jsme šly na oběd. Po obědě mi nehty dodělala. Chvilku po tom už volal táta, že jsou na cestě. Vyšly jsme a čekaly. Když táta přijel, rozloučily jsme se a já věděla, že jsem potkala skvělou kamarádku. :)
To je moje první setkání. Na konec jsem potkala tu nejlepší kamarádku. Už to budou 2 roky, co se známe a jsem za ni ráda. :) Je to i důvod, proč u kmenů zůstávám dál, i když ona už nemá čas hrát. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru