• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Setkání-BlackOrkKill.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje setkání z DK hráčem bylo pro mě docela zajímavé.A rád na to vzpomínám . Byla zrovna neděle a já se přidal na světě 16 do jednoho cechu.
Na foru kmene jsme se jen tak bavily že si zahrajeme speed. Speed toho samého dne začal a po chvíli hraní my napsal jeden hráč.Z ničeho nic my napsal o dohodě neutočení , já řekl že jo a hrálo se dál po chvilce jsem se mu podíval na profil a měl tam věk a místo kde bydlí.Potom jsem mu začal psát od kud přesně je a tak a najednou jsme se dostaly k tomu že mu je stejně let jako mě a že bydlíme asi 10Km od sebe.V pondělí jsme si ze srandy daly sraz ve městě(Prostějově).
Tak jsem tam čekal o něco dřív a jak sem čekal tak jsem si šel koupit kafe proto že byla zima :) . Akorát jsem hodil do automatu 20kč a někdo my poklepal na rameno,otočím se a dívá se na mě vysmátej kluk a ptá se mě jestli jsem to já Ten z DK :D .Já řekl že jo a zakecaly jsme se asi 2 hodiny . A od té doby jsme kámoši a každý druhý týden se někde sejdeme a pokecáme.Za tu dobu se z nás staly docela dobří kamarádi... :)

Nejsem žádný spisovatel, ale chtěl jsem tuto soutěž zkusit i když si moc nefandím ,ale aspon si nebudu moct říct že jsem to neskusil. Díky a přeju hezký den a dobrou hru. ! :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Správný přístup, zkusit se má vše co je jen trochu v našich silách ...
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Správně, mě se to líbí, žádné zbytečné dlouhé vyprávění, jasné a stručné.:hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru