• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Setkání- Byzanticy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Zdravím,
Když jsem začínal s DK, což bylo na SV.5, rozuměl jsem si tam s jednou hráčkou která mi ve všem pomáhala, později asi po dvou měsících jsem se sní chtěl setkat protože jsem věděl že pochází ze stejného kraje jako já, tak jsem se jí optal jestli by měla zájem zajít třeba do kina, ona to přijmula a na to druhý den mi napsala že už je na cestě do HK ( Hradce Králové ), že na mě bude čekat před kinem, neváhal jsem a odjel do kina, když jsem tam dorazil, viděl jsem jak na mě čeká krásná tvářička a přistoupil jsem k ní blíže, pozdravil jsem jí a ona mi hned pověděla „ Ty jsi Byzanticy ?“ odpověděl jsem že ANO a tak jsme šli do kina, šli jsme na nějaký strašidelný film, vždy když se lekla tak mě objala, byl jsem v šoku…Po kině jsem ji ještě pozval do malé restaurace kde jsem jí objednal jídlo a pití, povídali jsme si o všem možném, ale ke konci schůzky mě ještě řekla „ Máš holku“, já jsem ji na to odpověděl že NE, v tom okamžiku mě políbila nevěděl jsem co mám dělat, ale po tom polibku se mě ještě zeptala „ Chodil bys semnou“ odpověděl jsem ji asi ze strachu že NE…potom co jsme se v klidu najedli jsme se rozešli a od té doby jsem o ní nic neslyšel…

Toto je moje 1. Setkání…děkuji všem za hlasy…
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16561

Guest
Je to pekné, len škoda, že to skončilo skôr ako začalo.
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Díky Lamači, ano je pravda že jsem v té době vůbec o ženský neměl zájem.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jen jestli nás nehoupeš. Ale jinak zajímavé setkání. :)
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
To bych si nedovolil, doufám že mi alespon' někdo věří, právě že nemám žádný podklad abych to doložil...
 

DeletedUser36641

Guest
Jej, smolař :( :D ..Krásný to máš, jen škoda konce no :(
Chtěl by si se vrátit a třeba udělat něco jinak? Jako třeba, říct jí "ano" ? :D
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Děkuji,

Zkusím to přepracovat aby se to dalo číst.
Ano, chtěl bych se vrátit, jenže to už nejde, určitě bych ji ted' řekl ANO to si piš...Takovou příležitost nemáš každou chvíli.
 

DeletedUser36641

Guest
A jsi s ní ještě v kontaktu, nebo Tě už vyfarmila a odstranila ze svého života? :) :D
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Právě že už ne, ani nevím jestli to ještě hraje a zapomněl jsem na nick.:(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru