• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Setkání Cleana

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Hraji kmeny od počátku české verze, tato hra se velmi změnila od toho co jsme prožívali na jejím počátku.Byla myšlena jako rytířská hra, s rytířskými pravidly, s diplomacií, úctou člověka k člověku!Ale v průběhu let se změnila pouze v divoké zabírání, bez jakékoliv komunikace, která se soustředí jen na hovory koho a jak zabrat, kouzlo přátelského povídání a sounáležitosti se úplně vytratilo.Ted je úplně normální, když hráč zradí celý kmen, jenom, aby byl on ten nejlepší, kamarádi nekamarádi.Kvůli tomu jsem již jednou skončila se slovy,nikdy více!!!!!!!!!


Na mé cestě napříč kmeny jsem poznala mnoho skvělých lidiček, s některými se znám i osobně a naše přátelství trvá již mnoho let!Mé úplně první setkání se konalo na Horním Hradě 13.9 2009, na jednom z prvních srazů hráčů DK,tenkrát jsme se domluvili s MarkemxD z Bílovce ,že přijede ke mě a cestou na sraz přez Prahu jsme přibrali ještě Edae.I když to byla docela daleká cesta tak jsme jí za družného hovoru absolvovali ani nevím jak.Na hradě jsme prožili krásné a kouzelné odpoledne, nemělo to chybu a kluci byli skvělí společníci.
Dnes jsou z nich již dospělí muži a stále jsme ve spojení.I po tich letech jim děkuji za krásně prožitý den,


tady je jedna z vzpomínek na ně-


[SPOIL]
024.JPG
[/SPOIL]
[SPOIL]
206.JPG
[/SPOIL]

Další nezapomenutelný zážitek byl, náš první sraz Kmene Rohané a Biblosané na Sázavě 15.8 2010 ze světa 1., škoda že jsme nesehnali ubytování a tak jsme se v nočních hodinách zase rozjeli ke svým pcčkám.


[SPOIL]
Sazava_15.8_2010_169.JPG
[/SPOIL]




V červenci 2011 jsme se opět sešli RaB a kmen OVM ze světa1 ,tentokrát na Seči.Tady jsme se dokonce učili i zvládat boj na dálku,vrhání zbraní na cíl


[SPOIL]
P1040090.jpg
[/SPOIL]

vyprostit se ze zajetí


[SPOIL]
P1040067.jpg
[/SPOIL]

Byl to další krásně prožitý den:


[SPOIL]
P1040033.jpg
[/SPOIL]


V roce2012 se sešli hráči ze světa 1 v Zubrnicích opět, ač již na světě jedna nepůsobím,přezto mě stále počítají do svých řad a opět mě pozvali,je to moc milé,když víte že na vás nezapomínají.Tentokrát jsme prožili 3 kouzelné dny s výlety po okolí i cestou historickým vláčkem do Ústí nad Labem


[SPOIL]
20-23.7_Sraz_DK_159.jpg
[/SPOIL]

Nejčerstvější vzpomínku mám ze srazu v Kladně,kdo nebyl může litovat,a opět jsem i zde potkala nové přátele ze hry,jako je lykos1,Děda.k, atd.doufám, že se ti ostatní na mě nebudou zlobit,že je neuvádím to by byli už litanie!


[SPOIL]
DSCN3701.jpg
[/SPOIL]


Tak a divíte se ,že nemohu s kmeny přestat????????
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25074

Guest
jééé :D jsem zvědav, jestli nás support nevyřadí ze soutěže... :D popisujeme stejnou událost... :D (náhoda? :D)
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
No psali jsme to nezávisle na sobě přeci,jen máme společné vzpomínky.Škoda že jsme si nemohli připít na ty narozky,ta cesta z5 byla:wacko vražedná,ještě že jsem jela s lykosem do Prahy,bez navigace bych netrefila,z Prahy to mám vyjeté poslepu:mocking
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Prosím, vymaž si ty zbytečné spoilery. Počet slov OK.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru