• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Setkání-Ednas

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Psalo se 31.12.2012 (Silvestr)
Rozhodl sem se že sem nechtěl trávit Nový rok sám.
Měl jsem plno čísel na kamarády které bydleli poblíž mě a hráli kdysi Divoké kmeny ( jíž někteří nehraji protože mají rodinu )
Bylo právě 20:15 kdy sem zavolal pár kamarádkám jestli by chtěli prožít nový rok semnou :) souhlasili dojeli i z daleka třeba 35 km jen aby semnou slavili Silvestr.
Postupovalo to takhle ... Přijelo jedno auto a kamarádka si dovezla další 3 kamarádky ( Petru , Hanču a Victorií ) kterým bylo (20,22,23)
Uvítal sem je skleníčkou šampaňského a polibkem na tvář oni hned co se děje ? a já Poslední polibek roku 2012 a oni aha tak to jo ..
Přijelo další a zároveň poslední auto kde byla ještě 1 kamarádka 22 let Ivanka taky sem ji potěšil polibkem a skleničkou.
Šli jsme dovnitř do mého domů kde sem je pohostil chlebíčky , očkama a samozžejmě dalším šampaňským byli moc rádi že se o ně tak starám.
Povídali jsme si o všem až bylo 23:58 šli jsme ven a já všechny holky políbil těšně v 00:00:00 a řekl sem jim Šťastný nový rok 2013 a oni mě taky sem za ně rád že mám někoho ským si mohu popovídat.
A aby toho nebylo málo ještě dodnes s jednou z nich chodím jmenuje se Petra a jsem za ní rád ...
Tohle by asi bylo k mému setkání s hráči vše děkuji vám za přečtení tohoto příspěvku

Ednas :hi
 

DeletedUser31120

Guest
Máš to moc pěkné :) aŤ vám vztah s tvoji Petrou vyjde kamaráde :)

Hodně štěstí v soutěži
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru