• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Setkání - hrajujá

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Bylo – nebylo. Kdysi, na sv.15 jsem se při přesunu do jiné lokality seznámila se Žabičkou (Mikosansobi), která měla zástup na účtu KelysM, na něž jsem právě útočila a jehož vesnice jsem chtěla zabírat. Dařilo se jí zabíjet mi šlechtu ve dne i v noci, přesto všechno se mi přesun podařil. Vesnice jsem tehdy nazvala Z-urvaná. Ikdyž jsme při hře byly nepřátelé, ve reálu jsme si vyměňovaly nejprve zprávy po DK a zanedlouho po skype, kde byla komunikace mnohem rychlejší. Psaly jsme si denně a často jsme v noci při psaní ztrácely pojem o čase. Jednoho dne se mi Žabička svěřila, že se těší na sraz jejich kmene, který se koná v červenci 2011 v lokalitě vzdálené zhruba 30 km od mého bydliště. Tuto skutečnost jsem Žabičce napsala a cca za dva dny jsem obdržela pozvání na sraz (v té době nesilnějšího nepřítele), psala, že moje pozvání projednala se spoluhráči a že se na mě těší. Pozvání jsem přijala, domluvily jsme si odpoledne, kdy přijedu a celou dobu jsem se těšila, že se se Žabičkou poznáme osobně. Byla jsem zvědavá, jak hráči ve skutečnosti vypadají, jak mě přijmou. Termín srazu se přibližoval a na mě doléhaly obavy, zda jsem nepřestřelila, co tam mezi sehranou partou mladých lidí budu dělat, zda jim nezkazím započatou zábavu. Nakonec jsem se odhodlala, dopoledne jsem napekla nějaké buchty, do auta vzala becherovku a bakelitový meč, který mi dala vnučka k vánocům, kdyby se mnou náhodou chtěli nepřátelé bojovat a vyrazila jsem. Jakmile jsem dojela na místo, Žabička mě očekávala a otevírala branku, abych mohla vjet dovnitř objektu. Nejprve jsem se seznámila se Žabičkou a viděla jsem, že venku je spousta spokojených lidiček, které vůbec nezaskočilo, že z auta vylezla stará babka s mečem, asi dva z nich přinesli svoje meče a v tu chvíli z nás veškeré obavy opadly. Během pár minut jsme povídali, jako bychom se znali dlouhou dobu. Zajímavé bylo, že jsme si říkali nickem ze hry a ne jmény. Poznala jsem spoustu hráčů, které jsem znala ze hry, většinou z různých zástupů, popovídali jsme o útocích a obraně. Bylo příjemné vidět tolik spokojených tváří pohromadě. Těšilo mě, že všichni hráči jsou fajn mladí lidé, kteří se dokážou společně bavit a setkávat. Žabičko, děkuji za pozvání a všem za nádherné odpoledne. Jsi úžasný človíček, který dokáže v každé chvíli potěšit, ikdyž třeba Tobě není do smíchu. Domů jsem odjížděla až večer, nabitá novou energií a krásnými pocity.
A co mohu napsat dále, přátelé, nakopli jste mě do života, do té doby jsem po smrti manžela jenom přežívala, po příjezdu domů jsem se pustila do vymalování kuchyně a dalších aktivit, přihlásila jsem se na předplatné do divadla a začala jsem opět žít …
Se Žabičkou jsem se od té doby setkala už několikrát jak na srazech našeho kmene –UWH- tak i na srazu jejich kmene Val, kam jsem se jednou v zimě za nimi na pozvání rovněž vypravila. Dosud si píšeme a těším se z každého jejího úspěchu.
 

DeletedUser

Guest
Veľmi pekne a dojemne,super že si našla svoje ja, speť :great:hi.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Máš pravdu Hrajujá - Žabička je úžasný člověk - a DK tak kolektivní hra, že u ní člověk dokáže překonat i ta nejtěžší životní období.
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Byzanticy, určitě na sraz jeď, atmosféru srazu stojí za to prožít.
My jsme měli sraz kmene -UwH- a spojenců za měsíc po tomto srazu od pátku do neděle na Seči. Od prvního setkání jsme byli jedna velká rodina, velice jsme si rozuměli. Téměř do rána jsme si měli o čem vyprávět. Po celé tři dny panovala úžasná atmosféra, děkuji všem za nádherné tři dny. Celá akce se setkala s velkým ohlasem, což bylo velkou odměnou pro organizátory. Po návratu ze srazu jsme všichni věděli, že chceme v dohledné době na tuto akci navázat a na podzim zorganizovat další sraz, abychom měli příležitost se společně setkat s dalšími spoluhráči a spojenci a lépe se mezi sebou poznat. Druhý sraz -UwH- a spojenců se uskutečnil v říjnu 2011 na Moravě. Někteří účastníci prvního srazu nepřijeli, ale přijeli jiní spoluhráči a spojenci. Skvěle jsme se bavili, několikrát jsme až brečeli smíchem, jen ten čas utíkal rychleji, než by měl. Takže moc díky hochům z TC za skvělé hlášky, nepřekonatelné cinc-gac-gug, bezkonkurenční partě z Valašska, Eragonovi, který za námi vážil cestu ze Slovenska, prostě všem, kteří přijeli, byli jste bezvadní. Když jsme se rozjížděli do svých domovů nabití novou energií a zážitky, jsem věděla, že až bude další sraz jdu do toho s vámi. Od té doby jsme měli opět sraz na Seči, poznali jsme se s dalšími spoluhráči, kteří na minulých srazech nebyli, nedávno jsem se zúčastnila srazu DK v Kladně, kde jsem se setkala se známými spoluhráči, osobně jsem poznala spoustu lidiček, které jsem znala pouze podle nicku buď ze hry nebo z fóra. Energii a sílu zážitku ze srazu nelze popsat, to se musí prožít.
Je úžasné, když se s hráči osobně poznáš, víš jak hrají a můžeš se na ně spolehnout při hře i v reálu. Podle mého názoru se naše osobní setkávání velice podepsalo při hře na světě 23, kde jsme sice z počátku hry byli rozstrkaní po celé mapě, ale věděli jsme o sobě, idkyž jsme byli od sebe vzdálení, byli v jednom kmeni a postupně jsme se spojenci zdolávali jednoho nepřítele po druhém... Nedávno jsme to dotáhli do time endu a čekáme, až nám otevřou nový, rychlejší svět, kde bychom mohli ve stejné partě začít...
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Děkuji, nejraději bych jel ale je to vždycky tak daleko, rodiče mi to nedovolí, však to možná někteří znáte ale slibuji že od 18 let budu jezdit na srazy jak jen to bude možné, je pravda že mám pár jedinců které bych rád viděl v reálu a jejich dost snad se mi to někdy povede...Chci se potkat někdy se zelím:D;), ale nechci to tu vyjmenovávat. Těším se na další sraz jestli by byl tentokrát v okolí Královéhradeckého kraje není problém přijet:)
 

DeletedUser31120

Guest
já mám za pár měsíců 20 :)

a štve mě že vždycky je sráz ode mě 150 km :(

Jinak hrajujá máš to pěkné :)

Hodně štěstí
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Musíš si říci to dám a jet. Nejbližší sraz našeho kmene byl vzdálený 110 km, do Kladna to bylo asi 135 km, sraz na Moravě byl vzdálený asi 170 km a dojela jsem. Letos už to bude lepší, koupila jsem si navigaci. Sice jsem zjistila, že vodí úzkými silnicemi, kudy bych nikdy nejela, tak ji používám jenom tam, kde cestu neznám a nevím, že lze jet lepšími silnicemi.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Budu OT, ale navigace je skvělá věc - jen se podívej, jak ji máš nastavenu - jestli na nejkratší vzdálenost, tak Tě bude tahat těmi nejhoršími okreskami, někdy i jen po polních cestách. Dej si nejrychlejší trasu - ta je většinou po dálnicích a rychlostních silnicích. A hlavně - vždy se nejdříve koukni na další trasy, co Ti to nabídne. Počítej před vyjetím s určitým zdržením, ale výběrem dobré trasy ten čas zase dohoníš.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru