• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Setkání - hrajujá

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Mám ji nastavenou mimo dálnice, kupuji totiž dálniční známku jen v nutném případě a to na kratší čas. Celoroční známku kupuje syn a prozatím nám jedna v baráku vystačí. Ale když mi řekne, abych si vzala jeho auto a jela po dálnici, tak raději jedu svým a mimo dálnici. Jízda jeho dlouhým a širokým autem se mi nelíbí, raději jedu mojí fabkou, na kterou jsem zvyklá po horších silnicích. A stejně, když jedu do Prahy, jedu od Tábora, tam je celkem pěkná silnice, auto nechávám na kraji Prahy někde u Motokovu a jezdím metrem, když jedu směrem na Brno, tak jedu raději po staré silnici, protože dálnice je příliš hrbatá, auto úplně tluče a tím pádem se mi po ní nejede dobře. Když ale jedu směrem až k Olomouci, to už si dálniční známku koupím a jedu i po té hrbaté dálnici.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru