• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Setkání - Keltill

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36641

Guest
Mé první setkání s hráčem se kterým jsem hrál proběhlo koncem září minulého roku. Bylo to setkání s hráčem zeli999, i když bych uvítal nějaké jiné hráčské eso, no co se dá dělat, člověk se musí spokojit s čimkoliv :D Začalo to všechno takovým nevinným spamováním na světě 22 ve kmenu Amatéři, který zelí založil, ale jako většinu kmenů jej daleko nedotáhl, naštěstí :D Nicméně i přes to jsme pokračovali v hraní, spamovali víc a víc a pak jednoho dne jsme zjistili, že vlastně budeme chodit i do stejného tanečního kurzu v Mladé Boleslavi. První setkání proběhlo asi jako se všemi v tu dobu pro mě neznámými lidmi: "ahoj, ahoj víc mě nezajímá, jen to tu chci přežít v pořádku" ale hned když jsem Honzu viděl, hned jsem poznal, že je to on.. prostě ty jeho kapustové vlasy jsou nepřehlídnutelné ..
Volal jsem na něj ze schodů něco jako "Hej zelí, Ty kapusto.. moc nečum nebo Tě vyfarmím" :D Takto jsme se vídali každý pátek až do prosince, kdy byl věneček. Ještě během normálních lekcí jsme měli hodinu breaku, nic nám to neříkalo, tak jsme se prostě sbalili a vyrazili si "na jedno". Na věnečku jsme to pořádně roztočili, holky pěkně koukali co? :D Danuška a nezapomenutelná fotka :D akorát v Benátkách nad Jizerou kolem půlnoci neměli otevřenou žádnou hospodu kde bychom zakotvili :cry
Po věnečku následovali pokračovačky a každopáteční vysedávání v Hon-Kongu = hos-podě. Už to bylo spíš o tom udělat si z toho pořádnou srandu a vždycky probrat a zdrbat diplomacii všech možných i nemožných kmenů
Do speciálek už zelí naštěstí nedošel, tak jsem ušetřil mnoho penízků a ještě k tomu jsem i vydržel déle tancovat,.. jsem prostě šikulka zelí nikoliv :p
Od této doby se sem tam sejdeme na to symbolické "jedno" pivko, ale už to není tak záživný jako kdysi.. :cry
no, ale sranda je pořád ..Nebo ne? :D


Dám sem i nějaké fotky aby jste si mohli živě představit jak bylo naše setkání velebné :D
Já jsem vždy vlevo, slečna v horní fotce je má partnerka - jen v tanečních :) .. normálně mám hezčí :D
[SPOIL]



[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Obsahově dobré, jen se moc vyvyšuješ :p
Ale omezil bych smajlíky :)
 

DeletedUser16561

Guest
Chalani tá druhá fotka je bohovská. Podarila sa Vám :great:great

- - - Aktualizováno - - -

Chalani tá druhá fotka je bohovská. Podarila sa Vám :great:great
 

DeletedUser36491

Guest
Ubral jsem ti pár smajlíků, jinak, moc pěkné :thumb
 

DeletedUser36641

Guest
Jsem na nich závislý no :(
Díky :)

No a s fotkami se zelí chlubí na kmenovém foru, tak já budu tady! :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru