• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Setkání - Kokosman100

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mé první setkání s hráčem sojky.
Psal se 9. březen roku 2013 a já jel na oficiální sraz v Kladně a to hlavně z důvodu, že jsem se měl setkat se svým nejlepším přítelem na kmenech.
Byly jsme domluvení že se setkáme v Praze na hlavním nádraží. Poté co vlak z Plzně konečně dojel na Prahy jsem se vzbudil a vystoupil. První co mi proběhlo hlavou byla otázka „kepak se ten opeřenec může skrývat.“ Naneštěstí jsem si ale vzpomněl, že se máme sejít u big burgru a tak jsem se vydal na cestu.
Celou cestu k burgru jsem si vybavoval sojkyho popis sebe samotného. Naneštěstí se popsal dobře, takže už z dálky jsem si ho všiml jak sám stojí u burgru a kouká všude možně do stran odkud se ten kokos vykutálí. Konečně si mně všiml jak se brodím skrz stovky lidí až k němu.
Když jsem se k němu konečně dostal tak jsme se pozdravili a první co jsem mu řekl bylo, že nemám cigarety. Tak jsme šli do tabáku je koupit a následně i ven zapálit kde jsme probírali taktiku ohledně světa 26 a následně jsme si stěžovali jak je vše drahé a že jsme chudí studenti bez peněz.
Následně jsme šli k burgru a čekali na odvoz v podobě známých z S6.
Když jsme dorazili do Kladna tak ode mně jako dar dostal pytel zrní. Myslím že oba jsme si sraz v Kladně užili a věřím že se zase někdy setkáme.


http://img13.rajce.idnes.cz/d1302/7...731a45d3181f0b07663/images/P1070431.jpg?ver=0
zleva: eppur, ivanka00, mrtvak, kokosman100 a sojky
photo by: lotosový kvítek
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
:D Dobrý setkání, myslím že takto se setkat s člověkem z DK je ideální :rofl
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru