• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Setkání - Marilyn1994

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34242

Guest
Všechno to začalo 16. září roku 2011 na světě 17, kdy z ničeho nic přišla osobní zpráva na účet deejaypiedro, který jsem měla v zástupu a byl na rozebrání. Zprávu napsal hráč andysek2503, který se sháněl po majitelce účtu. Mrzelo mě, že jsem ho musela zklamat, protože ji sháněl dlouho a to do slova po všech čertech.
Od psaní ho to neodradilo. Nesehnal ji, tak aspoň otravoval mě. Pár dní mi psal na výše zmíněný účet, až dokud nezjistil kdo vlastně jsem. Do teď moc dobře nevím, jak se mu to povedlo, ale zvládl si zjistit i moje jméno. Po těch pár dnech začal spamovat poštu na mém účtu. Nejdříve jsme si psali jen pár zpráv denně, ale jak šel čas, tak se zvedal počet zpráv (nyní jich je přes 19 000). Už ani nevím kolik jsme propsali dní a nocí, ale rozhodně vím, že to stálo za to. Takhle jsme si psali necelých 10 měsíců, než jsme měli možnost se vidět.

Naše setkání se uskutečnilo 2.7.2012 něco kolem půl šesté odpoledne. Tou dobou sem čekala na Českobudějovickém autobusovém nádraží, až přijede ten, kterého jsem tak dlouho chtěla poznat. Ten, který jel více jak 500 kilometrů, jen aby zjistil jaká doopravdy jsem a mohl mě obejmout.
Dočkala jsem se. Z autobusu vyšel 170 centimetrů vysoký, blonďatý a zelenooký, v té době ještě 19letý, kluk. Popadl bágl z kufru autobusu a rozběhl se proti mně. Nezmohla jsem se na nic jiného než na úsměv. Když ke mně přiběhl, podíval se na mě a v zápětí na to se mě snažil rozmačkat svým silným objetím.

Řeknu vám, že jsem snad nikdy v životě nebyla víc nervózní než tehdy. Kdo nezažil, neuvěří :)

Ale vy zřejmě chcete vědět, jak to dopadlo.
Poté co jsme opustili nádraží, jsme kráčeli přímo ke mně domů, kde jsem v té době byla úplně sama.
Zůstal u nás krásné dva týdny a nebyl u nás naposledy.

Dnes vám k tomu mohu říct jen to, že to celé byla obrovská shoda náhod. Kdyby nedostal účet andysek, nebo kdyby nebyla deejaypiedro na rozebrání, nebo kdybych ten účet nedostala já... spousta kdyby. Každopádně je to tak jak to je a já jsem šťastná. Normální lidé by řekli, že spolu chodíme od našeho prvního střetnutí, ale mi to tak nebereme. Počítáme to od našeho prvního vyznání lásky, které proběhlo 23.12.2011. Pro ty, kterým se to nechce počítat to je necelých 15 měsíců. A kdyby nás někdo v tuto chvíli hledal, najde nás oba na jedné adrese :)
 

DeletedUser36641

Guest
Takový předvánoční dáreček :)
Zajímavý příběh, moc pěkný, přeji Vám ať Vám to vydrží a třeba jednou porodíš děťátko - DK pařmen mladší :D
 

DeletedUser34242

Guest
Ano, dáreček to byl krásný :)

Děťátko, doufám časem bude, ale snad to nebude takový závislák jako my dva :D
 

DeletedUser36641

Guest
Ale tak má to i své výhody - můžeš hrát ve dvou lidech na jednom účtu - později i se synkem/dcerkou a nikdo to nepozná :D

(Sakra, jestli vydržím s přítelkyní až do doby než se vezmeme a budeme pod jednou střechou - musím jí to naučit abychom hráli spolu :D :D :D)
 

DeletedUser34242

Guest
:D jo to má něco do sebe :D my s andyskem hrajeme společně na jednom účtu s29 :D a jde to super :D
 

DeletedUser16561

Guest
:hi :hi
Príbeh ako z veľkej knihy. Naozaj krásne.

Máš môj hlas :great:great
 

DeletedUser30368

Guest
No, nevím, nevím, veřejně přiznat dual je odvaha :hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ale Zelí, napsala na jedné adrese, ne na jednom účtu ... určitě mají zapsáno SIP. :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru