• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Setkání - Teresz

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37043

Guest
Zdravím, takže tohle bude tvz. Povídání o mě a mém 1. Setkání na Divokých kmenech.:)
Byl 9. Červen roku 2008 – pršelo, a jen tak jsem brouzdala po internetu a hledala nějakou online hru, kde bych nemusela být non-stop a zároveň bych se tím i bavila. Bylo tady na výběr opravdu hodně her například ikariam, travian a další.. Ale něco mě fascinovalo hrou Divoké kmeny.
Tak jsem se během 10-ti minut zaregistrovala a vybrala svět č.6. Začala jsem stavět, rozšiřovat se, časem přišly nějaké kmenové přihlášky, ale já chtěla být tvz. Vlk samotář. Nevadilo mi to, ba naopak.
Ale později jsem stejně do jednoho 'vlezla'.:p
Seznámila jsem se s jedním hráčem, jmenoval se blackdevil12 byl o 2 roky starší a velice jsme si rozuměli. Až najednou jeden den jsme se bavili opravdu o všem a přišlo na to kde bydlíme.
Bydleli jsme 12km od sebe, ale celou dobu jsme o tom nevěděli. Ale neznali jsme se ani z vidění. Psali jsme si dál jako kamarádi asi 2,5 roku až to najednou přišlo.
Zeptal se mě, jestli bych třeba nechtěla zajít ven. Byla jsem tehdy 14-ti letá a bála jsem se, že to bude bůhví co, ale risk je zisk.
Šli jsme k nám do města (on bydlí na vesnici), ale nevěděli jsme, kam bysme mohli zajít, nic nás nenapadalo, a tak jsem ho pozvala k nám domů. Mamka nebyla doma, byla v práci a tak jsme šli do kuchyně si něco uvařit. Vyšel z toho jahodový puding. Je to jednoduché a není to na dlouho. Při jahodovém pokušení se zmrzlinou jsme si zapli horror „Dům voskových figurín“.;)
Potom byl čas, aby odešel už domů, tak jsem ho odprovodila na zastávku a on odjel.
Viděli jsme se opravdu hodněkrát, a chtěl abychom byli víc než jen kamarádi, ale já jsem šla na střední studovat do Ostravy, a tak z toho sešlo.
Jenom si stále píšem, byli jsme tento rok venku asi 8x a byla to bomba. – Přátelé na ‚věky‘.:king


„Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.“ (Camus Albert):)
 

DeletedUser37043

Guest
Ďakujem :):yes
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Krásný, jen by mě zajímalo jak jste si udělali to jahodové pokušení.:D
 

DeletedUser37043

Guest
Tak jak se obyčejně dělá puding. :D Nezamýšlej tím něco jináho a pro toto téma absolutně nevhodného. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru