• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Setkání - Tralalacek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36991

Guest
K divokým kmenům jsem se dostal náhodou, při dovolené u rodiny, sestřence na nějakých stránkách pořád vyskakoval banner s DK, tak se rozhodla to zkusit, a co bych to byl za rodinu, kdybych jí v tom řádně nepodpořil, tudíž jsme založili kmen (Ještě na Sk 2).

Tam jsme se seznámili s hodně lidmi a rozhodli se pokračovat už v trošku lepším směru na SK 3, kde jsme to roztočili ve velkém. Dařilo se nám, ale pořád jsme se znali jen přes skype, což i přes neuvěřitelný čas spolu strávený kecáním o kravinách, bylo "nic". Tak jsme se rozhodli zarezervovat chatu, kde jsme se měli sejít všichni slováci a čecháci.

Měl jsem trochu trému, ale těšil jsem se, po těch letech jsem je bral jako svou rodinu. Ihned po příjezdu se k autu přihrnul celý kmen (hlavou se mi hned honila myšlenka na žádost o podpory), ale ukázalo se že ty hladové tváře pouze toužili po tom, seznámit se s dalším členem party osobně. Byl jsem po vážném úrazu, a druhý den mi začínali rehabilitace..

Ale co bych to byl za soukmenovce, kdybych nezůstal déle? Nechal jsem tedy na mamince (byl jsem ještě 16 letý špunt), ať nějak zařídí odložení rehabilitací, a asi 10 minut jsem jí prosil přes telefon, ať mě zde nechá déle, že se potom domů nějak dostanu. Na otázku, jak chci přežít týden v jednom triku, kraťasech a trenýrkách, jsem odpověděl, že mám u sebe přeci 14 euro, za které s mou schopností nakupovat určitě seženu vše potřebné. Podařilo se, a tak jsem poprvé v životě, podnikl něco vážně spontáního. Naštěstí zde byli tak hodní lidé, že mi sehnali v obchodě vše potřebné, a já nakonec celý ten balík co jsem měl utratil za smažené sýry v restauraci a bonbóny a sušenky. Jak se říká, uměl jsem si to zařídit. A když jsem tedy měl týden žít jako poustevník, proč taky nezkusit sladké ovoce života, které se nabízelo všude kolem mně?! (byl jsem jeden z mála, co zde byl neplnoletý, a alkohol byl vážně všude), tudíž jsem nasbíral i jiné zkušenosti, za které by na mě maminka asi pyšná nebyla, jenže, co se v mládí nenaučíš.. :blush Pocity jsem měl smíšené, protože vidět někoho na fotce, kde se snaží vypadat jako největší sex idol, a poté po opici, kdy je rád že udrží to málo co snědl, byl vážně rozdíl. Ale, já, poustevník v 1 oblečení jsem měl co mluvit. Některé kamarádství po této chatě ochablo, jiné naopak zesílilo, a jsme i po 2 letech od chaty pořád v kontaktu, pořád přátelé.

Jsem rád že jsem mohl být členem této party, a jednou, až vyhraju sportku, mám v plánu jim všechno vrátit i s úrokem. :hi
 

DeletedUser36641

Guest
Také držím, nejen ve sportce ale i v soutěži :)
Pěkné :)
 

DeletedUser

Guest
ale :D velmi pekný príbeh podla mna, držím palce :)

btw, to bolo len pred 2 rokmi? nejako sa mi to nezdá :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru