• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

setkání

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mé první setkání s hráčem DK?Těžko říci, které setkání lze považovat za to úplně první.Ke hře mě přivedl synátor,začala jsem hrát z hecu,když jsem mu radila to nevzdávat při pár útocích a nic nedat zdarma,..ale vzhledem k jeho mini působení na dk ani skutečným hráčem nebyl....S opravdovým hráčem dk jsem se sešla až déle,ale už v té chvíli ani tak o hru dk nešlo,bylo to a je:) o něčem jiném,takže to sem vlastně též nepatří.Po krátkém zamyšlení bylo mým prvním opravdovým setkáním s hráčem,lépe řečeno hráči dk v čerenci 2011.To jsem se konečně odhodlala jet na kmenový sraz,alespoň na 3 dny(trval týden).Bylo to setkání plno fajn lidiček z různých koutů nejen naší republiky.S těmito lidmi hraju dk stále,nadále se dělají srazy ,kde nikdy není nuda a stala se znás taková dk rodina.Když se sněkým znáte osobně a víte o něm více než kolik má bodů,vesnic atd.tak je hraní mnohem zábavnější;)už se moc těším na další setkání,vždy mě to nabije spoustou pozitivní energie.Na rodinu VK kmenů prostě nedám dopustit;
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
Je fajn, že si stretla príjemných ľudí. Veľa šťastia v súťaži.
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Jitule, zdravím, jestli mě paměť neklame, jsi jednou z hráčů, s nimiž jsem se tehdy v červenci 2011 odpoledne setkala. Jste úžasná parta mladých lidí, opravdu velká DK rodina.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru