• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Seznámení s hrou dk + lidičkami

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37053

Guest
HRA DK-LETO-2009


tuto hru začal syn na 12 světě, ktery nas dotoho zasvětil a mi jsme začali ve dvójici na 11 světě-kde to vypadlo jak na zelene louce.Abychom něčeho docilili bylo to sezeni u pc i 20 hodin - neustale rabovani ve dne i vnoci vysilani ze začatku i těch malo vojačků aby něco donesli a byla ztoho radost - nez se postavila cela 1-ves trvalo to- ale bylo to pílí a usilim,než byl prvni šlechtic a sami sme mohli zabirat dalši ves.
A jak se kolem objevovali hrači - pak se utvořil maly kmen a pak vetši a jiny stím že se znate jen nějakyma nickami ale je to otom poznat se osobně a to se nam povedlo.na 11 světe sme hrali jako kmen CHVALOV,-ktery založili DOUŠACI z PRAHY.Sraz se uskutečnil NA SEV. MORAVĚ organizoval to RAYBACK -přijeli i z Prahy z jižni MORAVY A CO SE DĚLO jak na srazu- probirali se strategie boje , davali se rady a jake kdo ma zkušenosti - jedlo se pilo se šefkuchařem byl sám rayback- no co dodat jako rodinná oslava to vypadalo i s fotečkami.Ale bylo to zaroven rozloučeni se nebot hrači začali rozdavat velke ucty jak z rodinnych duvodu a časove naročneho času na DK- kmen se zrušil mi sme přešli do jineho kmene se svym nickem- susukaj- ale unava a jak sem viděla devastovani uctu co tito silni hrači vytvořili bylo mne to lito a rozhodli sme se učet 27 mil, před vanocemi darovat-a nyni pokracuje ma už 32 mil,
Měli sme 3 týdny TIK -a ja založila učet jako hračka - biba - muj muž mne tu pomahá a střidame se v hrani - začatek opět zelena louka - ale to je ta hra otom něco vybudovat - nehazet flintu po prvnim nezdaru jak vám někdo sebere vesnicku - vime co to je prosezeni pod utokmi nejednu noc -ale otom je tato hra-nyni uz hrajema jako babička+ dedeček ,naš vnuk jak mne vidi že vysilam vojaky- říká babi a dej jim take katapulty jako můj tatka - jak vidite nejsme nejmladši a to ja ješte vypomaham synovi když je v praci nyni na 29 světe -nebot vyhrali 12 svět kde sem měla na vypomoci take podil a zasluhu kousek diplomu- hrači z 12 sveta mne znaji jako mamka-xena kdyz ted sem na jeho učtu.
Co řict zavěrem předtim sme začali leto 2009- učet sme předali 2012-jako susukaj- nyni doufám že dojdeme dál s učtem-biba
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, nechci do toho moc "dloubat", ale přečíst si pravidla hry po těch letech, by opravdu neškodilo. ;)
 

DeletedUser37053

Guest
No, nechci do toho moc "dloubat", ale přečíst si pravidla hry po těch letech, by opravdu neškodilo. ;)


no odpovědi sem moc nerozuměla na co se naraži ale me vysvetleni je takove.. ze jeden ucet sme měli a pořad mame a sedime tu jako manžele .. tomu řikam ve dvojici ja ve dne můj muž v noci-biba
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No právě - jeden účet pro jednoho hráče.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru