• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sháním kmeník

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
ALOHA ALL :eek:)

Hledám menší grupu, tak o počtu dejme tomu... 200-300 jedinců, kteří mají v okolí uzavřený dostatečný počet mírových smluv a paktů o neútočení.
A to jednak proto, že si na kmenovým forku vždycky mohu ráda s nějakým kolegou v boji poklábosit...a taky proto, že hrozně ráda farmím neaktivní spolubojovníky (čím víc, tím líp) :)

Nemohu se dočkat nového světa, tak se regnu na již rozjetý... Nejsem totiž žádná máčka ale lotos, tak jsem vám šlechetně dala pár dní náskok...

Podpory neposílám tečka dvojtečka vykřičník nýbrž protože a jelikož :geek
Ale nebráním se kolegiálním dlouhodobým podporám v mé vesničce, neboť přeci jen se raději o cizí vojáčky starám a poskytuji jim střechu nad hlavou a dobrou krmi, než abych je posílala samotné někam do drsného světa plného násilí....

Prémiové body taky neposílám. NIKOMU. Prvně protože žádný nemám a za druhý protože prachy, zubní kartáček, psací pero, telefon a prémko se nikdy půjčovat NEMÁ ! Tak jest :yes

Zmínila jsem se o surovinách ? Jo tak ty taky neposílám ani nepůjčuju, ale mé sklady budou vždy otevřeny vašim pravidelným dodávkám... v tom vůbec žádný problém nevidím.

A teď to nejhlavnější - kde mne najdete ? No tady někde na světě, ještě nevím kam se upíchnu a kde začnu závodit ve stavění a budování lotůskové říše :)

Piště mi SMS či emaily a nebo mi posílejte sůvičky se zprávičkou na můj nick. Kdo chce, tak si mě prostě najde
:p

Pochopitelně vyhrává ta nabídka ke vstupu, kde mi nabídnou nejlepší zázemí pro můj zrychlený vývoj a vývin.


Všem přátelům třikrát zdař a nepřátelům ať hradby sežere červotoč !

Všem přeji hezkou a nikým nerušenou hru
Lotosový kvítek
 

DeletedUser33829

Guest
Kvítku, pojď na 34.;) Protlačím Tě do nejlepšího kmene na světě.:dance

Velice pěkně napsané, hlavně ta pasáž o prémku mě nejvíce dostala.:great
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
kňuk... :sorry
a to jsem zrovna psala Sheddovi že to beru... :D
A vůbec mě nepleť - vždyť jsi v jiným kmenu :D
 

DeletedUser27494

Guest
kňuk... :sorry
a to jsem zrovna psala Sheddovi že to beru... :D
A vůbec mě nepleť - vždyť jsi v jiným kmenu :D

Já reagioval na tohle = nepochopil jsi ze sem tim provokoval shedda - a ne tebe ?

quote_icon.png
Původní příspěvek od Shedd
Kvítku, pojď na 34. Protlačím Tě do nejlepšího kmene na světě.
 

DeletedUser27494

Guest
:)

Já to pochopila hned jak jsem si prohlédla oba vaše podpisy :mocking

pochopila si ze jsme v jinem kmenu ale ja mel na mysli ze on napsal ze je v kmenu nejlepsim na sv 34 a ja ho chtel nakrknout ze to tak neni (samozrejme ze je ale chtel sem si z nej udelat srandu ) ale on tohle asi jeste necetl :)
 

DeletedUser33829

Guest
Jsem tady.:yes

Sirotčí svaz bych nedoporučoval, nejdříve se jmenovali Deluxe, ale odtrhli se od vedení a založili Sirotčí svaz v čele s hráčem Honza, který hraje na světě 16, tomu ale hráči znepříjemnili hru, a tak skončil a teď to tam vede Jolly Joker, který je mi nepříjemný. Měli akademii, tu zrušili a na hráče začali útočit.:D Kvítku, to bys si nepomohla.;)

Nejlepší jsme my, jsme první a máme další dva kmeny.:D Jen hlavní kmen ovládá už 6 % mapy.:cool

Třicet čtverka má dobré nastavení - 3stupňový výzkum a kostely.:yes
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
To vím, profil jsem četl, ale u nás na fóru se psalo, že to vede Jolly Joker.:pardonŘekl bych, že jsou tam hráči s vedením nespokojení, jedna hráčka přešla od vás k nám, soused od vás z kmene včera od vás vystoupil, nebo jste ho propustili.
 
Nahoru