• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Shedd - Bez skurpulí, jak DK fungují aneb nikdo jiný mě stejně nepochválí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Hrál jsem tuto hru 4 roky, takže zážitků je hodně a při mé povaze, že píši dlouhé příspěvky, by bylo velice těžké vybrat jednu věc a ještě se vtěsnat do 1000 slov, tak jsem se rozhodl zde zveřejnit obrázky, které jsem si v průběhu času vyfotil a uložil. Možná škoda, že jsem si neuložil všecko, možná škoda, že nemám PB a nemůžu zveřejnit řadu oznámení, ale to bych už zase porušil omezení alias pravidla soutěže na počet obrázků v soutěžním díle.

Nejdéle jsem hrál na světě 22, kde jsem od počátku vedl kmen //////////////////////////////// (čti Lomtíka), kde jsem s neznámými hráči dotáhl kmen v konkurenci jiných a starších (rozuměj přišlých ze starších světů) kmenů dotáhl na první místo, viz. síň slávy světa 22, bohužel anebo bohudík, to je otázka úhlu pohledu, dopadla cesta jinak. Člověk zjistil, především díky tomuto světu o čem tato hra ve skutečnosti je, že není o bojovnících, o tom mít kvalitní hráče, kteří se bijí, ale o tom mít vytrvalce, kteří u toho prosedí roky života, o hráčích, jejichž výkony jsou mizerné a rostou na úkor končíchch hráčů, zjišťujete, že útočíte a v žebříčku vedle sebe máte tyto, jak je nazývám, plantážníky, že ve hře si libují špehové, diplomatické podrazy, od určité doby někteří hráči jen na světech přežívají a pořádně nehrají, stupidní příspěvky lidí, ve kterých dokazují svoji hloupost a ani si to při své výše inteligence nedokáží uvědomit, kolikrát zbytečné a trapné shazování lidí, kteří se snaží, těmi méně schopnými, posmívání a vysmívání těmi, co dělají přesně oni, ač to kritizují u druhých, kteří to prozměnu kolikrát paradoxně nedělají, trapné pojmenovávání vesnic, někdy přílišné a zbytečné hlášení hráčů na herní podporu (když to nejde vojensky, tak zkusíme blokovat), na stranu druhou, ale i časté a nikým nekontrolovatelné porušování pravidel, nejčastěji udržování účtů proti pravidlům, dosazování nových lidí na účty, i když tohle proti pravidlům být nemusí a v neposledních řadách je to přílišná benevolence či možná spíše mizerná kontrola ze strany supportu k neonacistickým projevům ve hře (písničky na profilech, pojmenovávání vesnic po jednotkách SS) a zažil jsem to u mnoha hráčů a na více světech a na závěr slabost a prapodivné ovlivňování světů a zajímavý metr na různé kmeny na více světech ze strany cheathunter týmu, ač oni tvrdí, že já mám zkreslené informace, tak jsem toho věděl více jak oni. Především tato poslední věc a k tomu nedostatek volného času pro Divoké kmeny, jak to mu bylo v minulosti, byly definitivní tečkou, proč jsem se rozhodl skončit, ač jsem nikdy nezastíral, že mě to dlouhodobě nebavilo. Můj účet sice momentálně na světě 22 stále je, ale de facto tam čtyři měsíce nehraji. A ne, proti pravidlům, nic není.

Já jenom píši svoji výpověď a nikoho zde nekritizuji, ale případně mazat to, že se někomu jen nelíbí, jak to funguje, je hloupé a nikomu nic nevyčítám. Jestli jsem byl dobrým „Comandante en jefe“, což byl můj titul, ať soudí druzí, třeba pro někoho ne, protože jsem nevyhrál svět, ale v následujících obrázcích chci ukázat, že jsem patřil mezi bojové hráče, kteří bojovali a mimochodem hráli čestně. Světy nevyhrávají bojovníci, ale většinou skupiny tvořené z větší části výše jmenovanými individuami řídící se ne zrvona lichotivými praktikami.

Obrázky ze hry

Cvičení jak posílat útoky v jedné sekundě

[SPOIL]
toks.png
[/SPOIL]

Čistící útoky a šlechty
[SPOIL]
uvidme.png

maslo32.png
toendotlu.png
[/SPOIL]

Poslat dva útoky ve stejné tisícině sekundy? No problemo:hi
[SPOIL]
asdflgc.png


[SPOIL]Myslíte že náhoda? Ale kdepak;)
[SPOIL]
casj.png
[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]

Snahu od nepřátel mě podporovat jsem si necenil:mocking
Pro jistotu, kdyby si to chtěli s mým podporováním rozmyslet, jsem jim ušetřil čas na rozmýšlení.;)
[SPOIL]
vysekvme.png
13670342.png
[/SPOIL]

Bránění končícího účtu
Podpory mezi útoky jsou z účtu toho hráče, ten zbytek podpor je od hráče, co se to snažil dobýt.
[SPOIL]
toky.png
[/SPOIL]

Demolování
Já jsem tedy nikdy moc nedemoloval, ale měl jsem v nepřátelském týlu nejdříve jednu a nakonec sedm vesnic, a protože braly hodně podpor a nepřátelé v okolních vesnicích toho moc neměli, tak jsem se rozhodl okolí demolovat. Jelikož limit pro vkládání obrázků právě vyčerpávám, tak tady dávám obrázek, jak jsem zkatoval vesnici z 9 705 bodů na 21 bodů za pár desítek minut. Ano, tak rychle, a až tak nízko to jde, když někdo nemá skrýš a škoda, že za nádvoří je 0 bodů.
[SPOIL]
konenstav.png
[/SPOIL]
To, že neuvádím nepravdu, tak tady dávám odkaz na TW Stats na danou vesnici http://cz.twstats.com/cs22/index.php?page=village&id=9881 a koukěnte se na datumy, 2012-09-02 04:04 a 2012-12-01 07:04, a uvidíte, že jsem tu vesnici kompletně zdemoloval poprvé ani za necelou hodinu, podruhé to bylo o pár desítek minut slabší.:mocking

Tím jsem vyčerpal limit pro obrázky, ještě mi tu pár zajímavých obrázků zbylo a některé věci jsem si ani neukládal.

Neptejte se mě, kolik času jsem u toho strávil či kdy jsem tu byl nejdéle. Strávil jsem zde dost nocí, pár jich bylo i bezesných, ale o víkendech na kolejích byla strašná nuda a člověk u toho nemusel pořád sedět. Ze začátku jsem plánoval útoky přes aplikaci v TW Stats, s příbytkem vesnic, pořízením PÚ a při větším počtu i horší ovládání aplikace na TW Stats, jsem to začal dělat přes script „Vypočítání vzdálenosti“. Mezi posíláním útoků jsem dělal jiné věci, někdy i do školy, taky se mi občas stalo, že jsem něco prošvihl, tak jsem si pak dával upomínky na mobil.:D

Škoda, že o tomto nejsou Divoké kmeny především, nicméně teď mám lepší způsob jak trávit víkendy.;) A to tak, že mi za to budou i platit.:D

Každopádně toho nelituji, byla to životní zkušenost a to především vedení lidí (kmene) a na to kolik je mi let, tak jsem nikdy nic takového mimo DK dělat nemohl.:pardon A to neberu, že po mně pořád chtějí na diskotékách občanský průkaz.:D

I když DK už nehraji, a tak mi můžou být PB relativně jedno, tak to tak není, soutěže se rád zúčastním a PB věnuji někomu z přátel.;)
Tak toto jsou mé „historky z natáčení“.:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37968

Guest
Samozřejmě většina toho co jsi napsal je hráčům ač herně zkušeným a úspěšným
nebo zkušeným a herně slabším známa. Nemohu s tebou tudíž nesouhlasit.

Co se týče útoků tak velice působivé, především to zbořeniště. Teď opravdu jen
hádám, ale je posílání do jedné milisekundy skutečně pravidly povoleno? Mám dojem,
že jsem se někde setkal s návodem jak takový útok poslat a bylo u toho, že to je
supportem zakázaná pomůcka.

Možná můj slabší intelekt nedovoluje pochopení podstaty tvého příspěvku,
ale mne to po přečtení připomnělo komentář, který zde psal Biblos.

S dovolením jsem si ho vypůjčil a přidal sem.

Protože mám rád citáty, při zadávání jsem vycházel z tohoto:

François de la Rochefoucauld: Říci málo slovy mnoho je znakem velkých duchů, právě tak jako neříci mnoha slovy nic, je znakem těch malých.




Samozřejmě nic ve zlém a mnoho úspěchu :)
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Musím podotknout že v katování vesnic si libuji :D :D je o zajímavé a čtivé, mě se to líbí :great
 

DeletedUser33829

Guest
Milane IV., můžeš to brát jako dvě věci v jednom příspěvku - obrázky a text, původně jsem plánoval zveřejnit jen obrázky, ale tak jsem se rozepsal.:mocking Myslím, že jsem v limitu se slovy, i když jsem to nepočítal a rozhodně se nepovažuji, že bych tady odkrýval něco co NIKDO neví a to samé v útočení, že bych byl jediný, znal jsem takových lidí více a škoda, že skoro všeci skončili.

V tom útočení na tisícinu sekundy. Tak o tom, jestli na to něco existuje, tak o tom nevím, tedy vím o BOTu, ale jestli to dokáže posílat na tisícinu sekundy přesně, tak to nevím a já to stejně nepoužíval, všecky útoky byly odeslány normálně ručně a s pravidly.;) Tady jde o to, že ty útoky, jak možná předpokládáš, nebyly vyslané z jedné vesnice, to je každý útok z jiné vesnice, jak je na těch fotkách patrné, tak jsem měl od určité doby (vloni ke konci jara) všechny vesnice pojmenované stejně a souřadnice těch vesnic na obrázcích nejsou. Takže vyslat dva útoky ze dvou vesnic, do stejné cílové v tisícině sekundy jde.;) Nejde to vyslat z jedné vesnice, tam kvůli serveru je minimálně mezera 0,1 sekundy a taky lze vyslat za sekundu max. 5 útoků, ale když to posíláš z 20 vesnic, tak jich může všech 20 dopadnout v jedné sekundě.;) Mimochodem spoluhráčovi se stalo, že šel na něho útok a poslal si do vesnice podporu a podpora měla přijít ve stejné tisícině sekundy jak ten útok a podle času povelů měla přijít nejdříve ta podpora, ale dle pak oznámení to přišlo opačně a vím, že to hlásil na support.

Vzpomněl jsem si na něco, jak je ten obrázek s těmi pěti útoky z vesnice Srdéčko, což byla všechno šlechta, tak to bylo na hráčku honzin.no, která hrála duál.:shock A víte, kdo s ní hrál na světě 22 i 11? Strify, která mě pak blokovala. Ten svět DK je ale malý.:pardon Nic nehodnotím, jen uvádím jednu skutečnost.;)
 

DeletedUser31120

Guest
Ahoj Shedde máš to docela hezké jen ... otázečka nikdy se mě nepodařilo poslat utoky ve stejné milisekundě jak to děláš ? :D
 

DeletedUser36167

Guest
Určite to poslal z dvoch dedín, pretože systém by ho nepustil. Minimálny limit je tam tuším 100ms.
 

DeletedUser33829

Guest
Však jsem to už psal, že z jedné vesnice to nejde, nevím proč pořád nad touto možností někteří uvažují.:blush Jasně, že je to z více vesnic, co útok, to jiná vesnice na těch obrázcích, jen se každá jmenuje stejně.:pardon

Lamaci, trefit to na tisícinu sekundy jinak než náhodně nemůžeš, jednak člověk nemá takové reflexe, aby to na tu tisícinu trefil, a i kdybys to tak dokázal vypilovat, tak generování stránky netrvá vždycky stejnou dobu a to je taky potřeba vzít v úvahu. Prostě se mi to povedlo.;)

Kdybych to uměl posílat na tisícinu přesně, tak proč bych poslal jen dva útoky a ne třeba 10 či 20? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37968

Guest
Tak mne napadá.. Když oba útoky dopadnou ve stejnou setinu, sčítá se síla
vojsk? (Má to efekt jako kdyby všechny jednotky byly poslány z jedné vsi?)
 

DeletedUser33829

Guest
Ne.
[SPOIL]Zpráva, kterou jsi zadal, je příliš krátká. Prosím, prodlužuj ji alespoň na 5 znaků.:sorry:D[/SPOIL]
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Shedde ty se překonáváš,nepíše to za tebe někdo jiný?

Tak krátké příspěvky jsou u tebe velice neobvyklé.:blush
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru