• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Shedd

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33829
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
n29q.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Shedde, vítej zpět ;) myslel jsem, že ve skládání veršů jsem dobrý:blush.. nejsem :D jsi prostě borec!! Neskutečný talent!:great :)

Jak dlouho ti to trvalo? :shock
 

DeletedUser31120

Guest
Lukine, Lukine, :D třeba slož něco pro mě :D a dostaneš cenu útěchy :rofl:rofl
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Já to tušil, že to bude Tvoje parketa, ale i tady je nutné dodržovat pravidla fóra, takže ten, co Ti posílám upozorněním, přepracuj. OK? A který bude soutěžní?


No ostatním jsi ale moc prostoru nenechal ...
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, ale aby to bylo spravedlivé, tak si prostě Shedd musí vybrat jeden slogan, se kterým bude soutěžit a ostatní smazat. Ono přeci jen, tady nechat větší prostor pro více nápadů by znevýhodňovalo ostatní a těžko by se určovalo, jestli někdo od někoho neopisuje.

Vzhledem k tomu, že jsme podmínky upřesnili nyní, máš na to 24 hodin, pak budu nucen příspěvek smazat jako spam.
 

DeletedUser33829

Guest
Biblosi, už jsi mi jeden slogan smazal.:mocking

Zapnul jsem skype a přišlo mi 12 reklamních sloganů.:shock Ty tady píšeš, jak jsem zabral všechny možné varianty? Těch může být stovek, tisíců, i deseti tisíců.;) Rozhodně jsem „nevystřílel“ všechny rýmy, à propos taktéž jsem si nevšiml, že by se musel reklamní slogan rýmovat. Takže variací je opravdu mnohem více a to jak rýmovaných, tak nerýmovaných, navíc rým může být i melodický.;)
Jestli někdo ode mě kopíruje či ne, je mi jedno, už jsem si na to zvykl. že někdo kopíruje ode mě a nakonec skončí přede mnou. Takže jaksi žádná novinka pod sluncem.;)

V čem jsem porušil pravidla? Ještě před vymyšlením reklamních sloganů jsi mi napsal, že může soutěžící složit sloganů kolik chce a jeden si vybrat jako soutěžní a na to mám čas do konce soutěže, tak jaká novinka, že do 24 hodin?:shock Právě protože nevím, který vybrat a případně jej vepsat do obrázku, tak jsem jich zveřejnil více, aby mi hráči pomohli, který se jim líbí nejvíce.:hi
Proč už naráz slogan nemůže být básnička? Opět dodatečná novinka. Kolik jich ještě bude? Tím pádem je možno deseti tisíce variant a já s pár návrhy vystřílím ostatním možnosti?:D

Zbylo mi ještě právo brát mé výtvory jako nesoutěžní?:hi

Shedde, vítej zpět ;) myslel jsem, že ve skládání veršů jsem dobrý:blush.. nejsem :D jsi prostě borec!! Neskutečný talent!:great :)

Jak dlouho ti to trvalo? :shock
I Tebe zdravím Lukáši, však se vídáme na skypu.:mocking

Nevím, i s tím obrázkem hodinu a půl, ale já u toho dělal další kopu věcí, takže čistého času asi tak tři čtvrtě hodiny možná slabá necelá hodina.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Hele já bych to moc neřešil.. Biblos chce prosadit vlastní demokracii, ty bys potřeboval moc zákonodárnou a ostatní si na papír vypisují slogany, které jsou pěkné a mohli by si je sem vložit :)
Vždyť je to pěkné, ne? ;)

.....

Lamači... :D :D Oslavné ódy mi prý docela jdou, tak ti nějakou složím, abys nebrečel :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser33829

Guest
To bys měl se ptát všech a hlavně ostatní čtenáři by Ti měli odpovědět.;)

Já se jne bojím, aby v zájmu vlastní demokracie byl Biblos schopen vůbec říct skutečný vlastní demokratický názor.:rofl:cry
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru