• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Shedd

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33829
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Shedde, o body a peníze za to vůbec nejde.
Nikdy mi nevadilo utratit za klasické PB na PÚ. Sice jsem rok na DK ani nepohlédl a změn proběhlo dost, avšak problém, proč hráči končí, je jiný. Alespoň podle mého úsudku.
V základě je malá registrace nových hráčů a DKdůchodci to stále táhnout nemohou. Upřímně, když začneš hrát na nějakém světě, kolik šancí dáváte v kmenu (kde sejde sehraná parta a další matadoři) novým hráčům, co hrají poprvé a netuší, jak to hrát? I já své okolí hned farmím. Když jsem před šesti lety začínal, byli jsme všichni nováčci a hrálo se jinak, sehrávali jsme se a učili jsme se navzájem a chodili na fórum, abychom se dozvěděli novinky a strategické možnosti. Postupem času se i ze mě a těch, s kterými jsme začínali, stali suchaři, a vidina vítězství a méně starostí s učením nováčků z nás udělala nechtěné zavrhovače naprostých noviců.
A to je podle mě hlavní problém, proč mnoho hráčů končí a pak ani DK nedoporučuje, protože nemá poozitivní zkušenosti.
Výhody v podobě dalších funkcí za další peníze, vlajky, které zvýhodňují hráče vícero světů, to jsou další, ale jen sekundární (hold nevyhnutelné) možnosti, které mohou také odradit hráče.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Máš nejspíš pravdu. Ne vše mohu ověřit v testovsi a tak někdy založím účet jinde, abych nebyl v rozporu s našimi interními předpisy. A přesto, že ho založím na rozjetém světě a kolem mne jsou velcí hráči, kteří už musí mít doly na dostatečné produkci, jakmile mi skončí ochrana, začnou na mou vesničku, kde ani nemají moc co uloupit, podnikat nájezdy. Kdybych to nezakládal kvůli testování s vidinou, že to je jen maximálně na měsíc, asi bych to po skončení ochrany rovnou vzdal.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
papasese to velice dobře vystihl, s tím naprosto souhlasím... Noví hráči nemají moc šancí se na novém světě udržet, neboť těžko budou po začátečnické ochraně tak silní, jako jiní zkušení matadoři a když začnou být farmeni, tak zkrátka odejdou...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru