• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Shedd

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33829
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Opravdu? Podle tvých reakcí tady i jinde to vypadá tak, že nechceš v životě nic jiného než prémiové body za první místo ze všech soutěží a titul VIP na fóru, ale možná, že je to jen můj dojem.:scratch
 

DeletedUser36641

Guest
Jak mohu dostat titul VIP na foru? :) (Když už si na to narazil :D )
 

DeletedUser

Guest
Nejsem ta správná osoba, která o tom může rozhodovat. Požádej v ticketu hlavního moderátora.:cool

Tedy pokud ho opravdu chceš.:mocking
 

DeletedUser33829

Guest
Opravdu? Podle tvých reakcí tady i jinde to vypadá tak, že nechceš v životě nic jiného než prémiové body za první místo ze všech soutěží a titul VIP na fóru, ale možná, že je to jen můj dojem.:scratch

Já, který nejsem a nikdy jsem nebyl členem DK Týmu a odpověděl jsem, poradil mnoha hráčům, ať zde na fóru v různých sekcích a ještě více v samotné hře jsem vůči nim neuctivý. Má neúcta je od toho co jsem napsal, kritizuješ to a zároveň říkáš, že to tak má být, jak jsem psal. Nevím co je neuctivé na tom, že v podmínkách soutěže má být pro hráče vše obsažené, a pokud hráč neví, tak od toho je diskuze, ne topicy soutěžících hráčů. Když jsme u té diskuze, tak nechápu proč tam stále je Biblosův nepravdivý příspěvek, který akorát hráče mate.:scratch
Když nehraji české DK, tak k čemu mi PB budou? Kdybych je chtěl tak moc, tak proč bych vytvářel takový slogan? Proč jsem se neúčastnil všech soutěží, když jsem měl možnost?
Titul VIP nechci, to by mi tak scházelo, abych byl cejchován hráči jako člen DK Týmu.
Jinak vaše diskuze zde není mimo obsah tohoto topicu?:scratch:mocking

Doufám, že Samuel Elánius, když je přihlášený v toolu, tak si dává pozor, aby mu doma či kdekoliv jinde se nikdo nedíval na monitor, jak manželka, natož cizí lidé.;) DK Tým mi způsobil blokacemi i finanční ztrátu (běžel mi PÚ a SÚ) dodnes se necítím vinen ani v jednom ze tří bodů obžaloby, nikdo se mnou nic neřešil, já jsem nikomu žádnou újmu nezpůsobil.:hi
Oceňuji odpověď pouze od pavouka.:great
Takže Bibosovy nepravdivé příspěvky a příspěvky mimo můj výtvor se mazat nebudou?:scratch
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38375

Guest

Když se tak koukám na tento.. slogan a tak...

tak první místo mít nebudu
:(

:cool

počet zobrazení: šílené
počet komentu: velký
 

DeletedUser36641

Guest
Jo,.. ale zkus si ty komenty pročíst. Když to uděláš, zjistíš, že se zde odehrála mini soutěž v psaní básniček o Zelím. :D
A to ještě spousty příspěvků bylo smazáno.
 

DeletedUser

Guest
fo7k.png



trapnéééé
 

DeletedUser36641

Guest
Neřekl bych, že je to trapné. Ty jen teď hledáš témata, kde by si se ještě více ztrapnil. :)
 

DeletedUser

Guest
To tedy ne. Toho jsem si všiml až tet a musel jsem to říct. Shedd vypadá, že by mu člověk korunu hodil :rofl
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru