Důležité Skripty - obecné informace

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.484
Skripty - obecné informaceVážení hráči,

v této sekci pro vás budeme uchovávat herní podporou schválené skripty, které můžete volně využívat ke svému hraní Divokých kmenů.

Schvalovací proces skriptu:

Dostal se k vám nějaký skript a vy nevíte, zda jej můžete použít? Takový skript, před jeho použitím, je potřeba nejprve nechat schválit přes herní podporu. Napište nám prosím ticket zprávu, kde nám přidejte skript a co nejpřesněji popište, jak funguje a co přesně za vás bude vykonávat. My skript prověříme a pokud vám jej schválíme, tak jej do několika dnů také vložíme do této sekce, aby byl dostupný pro širší komunitu a nebylo již potřeba k jeho používání žádat herní podporu.

Jak herní podpora při schválení skriptu postupuje?

Ve hře je možné používat skripty, které nenahrazují prémiové funkce a nevykonávají automatické příkazy za hráče, což znamená, že není možné jedním stisknutím například odeslat více útoků najednou přes externí skript. Ke každému skriptu však přistupujeme jednotlivě a vždy každý skript musí před použitím projít našim schvalovacím procesem. Upozorňujeme, že používání zakázaných či námi nepovolených skriptů je zakázané a pokud se nám podaří takové skripty u hráče detekovat, hráč je tvrdě blokován!

V případě otázek či jiných nejasností, neváhejte kontaktovat našeho specialistu na skripty (Dux2311), případně přes ticket systém administrátora hry (Kozmicz).Váš DK Tým
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.