• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Důležité Skripty - Otázky & Odpovědi

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Bohužel ke způsobům detekce skriptů se hráčům nemůžeme blíže vyjadřovat a vysvětlovat podobné otázky.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A u nás to schváleno je?

Dotaz se týkal skriptů z jiné jazykové verze, skryto, aby to hráče nemátlo.
 
Naposledy upraveno:

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
A u nás to schváleno je?
Neni. Mozna v arabskych emiratech je. Osobne neverim, ze by nekdo byl ochotny ho prekladat z arabstiny a kdyz jsem ho zkousel tak funguje napul podobne jako jine skripty ktere po aktualizaci hry na novejsi verzi nejedou stoprocentne.

Jeden na prehled vojska ted testuju a pokud bude vyhovovat vsem svetum prelozim ho a bude schvaleny.
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Takže to skryji, aby si zbytečně někdo nenaběhl.
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Zdravím,

píši zde ohledně skriptu, který je povolen na všech serverech, vyjma našeho a Francie,
konkrétně tento: https://forum.tribalwars.net/index.php?threads/vault.282252/

Už jsem se o něm bavil s Kubinou, ten ho testoval a měl proti němu svoje argumenty:

Skript posílá informace na server třetí strany -> Dle mého názoru to problém být nemůže, jelikož o žádném zneužítí být řeč nemůže, kdyby tam riziko bylo, nepovolilo by to 99% zemí.

Bude docházet k nátlaku na slabší hráče od vedení kmenů, aby skript používali a vedení tak mělo informace. Pokud by skript hráči nepoužívali, vedení je vyhodí. -> Část skriptu, o kterém je zde řeč, byla přidána jako funkce od Inno a to náhled kmenu. Samotný nátlak a vydírání velitelů již tedy probíhá ( pokud nedáš vidět budovy, jednotky atd. budeš vyhozen), proto i tyto obavy jsou zbytečné.

Skript dává velkou výhodu uživatelům nad nepřáteli, kteří ho nemají -> Tento důvod dokážu pochopit, pokud by šlo o skript placený a nebo špatně dostupný, ovšem skript je zcela zdarma, je vytvořen ( a byl by přeložen ) návod jak skript používat a samotný skript by byl přeložen do češtiny tak, aby ho mohli používat všichni. Navíc, skript nedělá nic jiného, než sbírání informací z oznámení, které si může každý projít a zbylé informace vypočítat sám, skript tedy jen usnadňuje práci.

Toto zde píšu jako iniciativu za povolení skriptu, budu rád když mě ostatní hráči podpoří, protože se jedná o velice užitečný nástroj.

-Despos
 
Naposledy upraveno:

pegak

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
To je sice hezké, ale tady na fóru můžeme vyjádřit podporu. A já jsem jen pro to, aby se tento script povolil.

Info na server třetí strany -> Kdyby došlo k nějakému bezpečnostnímu incidentu, tak to lze vždy zakázat a případně poslat hromadnou zprávu. Zároveň si myslím, že by se dalo s autorem domluvit na privátním hostování.

Nátlak -> Jak bylo řečeno - stejně to probíhá. A lepší kmeny to tak prostě dělají, umožňuje to spoustu optimalizací. :)

Výhoda -> Klidně nějak přiložím ruku k dílu, hlavně když bude script povolen. :)
 

pegak

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Update: Script jde hostovat sám, týpek má veřejný repozitář, jen odstranil obfuskaci atd. takže script ani nemusí posílat data k němu. :) Pokud to tedy CZ adminům vadí, lze udělat hosting pro českou verzi. :)
 

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
To je sice hezké, ale tady na fóru můžeme vyjádřit podporu. A já jsem jen pro to, aby se tento script povolil.

Info na server třetí strany -> Kdyby došlo k nějakému bezpečnostnímu incidentu, tak to lze vždy zakázat a případně poslat hromadnou zprávu. Zároveň si myslím, že by se dalo s autorem domluvit na privátním hostování.

Nátlak -> Jak bylo řečeno - stejně to probíhá. A lepší kmeny to tak prostě dělají, umožňuje to spoustu optimalizací. :)

Výhoda -> Klidně nějak přiložím ruku k dílu, hlavně když bude script povolen. :)

Udelej prehledny popis s tim co to dela a muzeme se o tom bavit.
Skript znam hodne dlouho a da se bez nej zit. Za to ze neni povoleny na cz svetech jsem jedine rad, protoze se ho vetsinou rozhodnou pouzivat lamy ktere si mysli ze jim to vyhraje svet a pak jen dokola 'otravuji' ze nevedi co a jak protoze na prvni pohled slozitost tohoto skriptu si vyzaduje urcite zkusenosti.

na svk povoleny je, tak by se to mohlo poresit, ale na rovinu rikam, ze support tomu skriptu delat nebudu /uz ted mi napric svety lidi pisou ohledne ruznych nastaveni ktere jsou pro vetsinu lidi samozrejmosti/

https://forum.divoke-kmene.sk/index.php?threads/vault-skript.11295/
 

pegak

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Za mě není podstatné dělat support jinak než odkázat na fórum, kde budou podstatné informace (a linky na posty na jiných jazykových verzích).

Samozřejmě, že se bez scriptu dá žít, dá se žít bez všech scriptů, ale značně to pomáhá efektivitě. Když se ho rozhodnou používat lamy, co to neumí, tak jim to holt nebude fungovat ku prospěchu kmene, pak je to jejich problém. :)

Co se týče popisku, stačil by ten, co je na svk, nebo kvůli povolení chceš detailnější? :)
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Udelej prehledny popis s tim co to dela a muzeme se o tom bavit.
Skript znam hodne dlouho a da se bez nej zit. Za to ze neni povoleny na cz svetech jsem jedine rad, protoze se ho vetsinou rozhodnou pouzivat lamy ktere si mysli ze jim to vyhraje svet a pak jen dokola 'otravuji' ze nevedi co a jak protoze na prvni pohled slozitost tohoto skriptu si vyzaduje urcite zkusenosti.

na svk povoleny je, tak by se to mohlo poresit, ale na rovinu rikam, ze support tomu skriptu delat nebudu /uz ted mi napric svety lidi pisou ohledne ruznych nastaveni ktere jsou pro vetsinu lidi samozrejmosti/

https://forum.divoke-kmene.sk/index.php?threads/vault-skript.11295/

Proč z nás tady děláte blbce?

Za 1. určitě umíte anglicky, takže všechny funkce se můžete dočíst zde https://forum.tribalwars.net/index.php?threads/vault.282252/ a nemusíte tady vypisovat to svoje „Udelej prehledny popis s tim co to dela a muzeme se o tom bavit.“

Za 2. opět, proč z nás děláte blbce? Kubina skript zkouší, a píše, že to bude trvat déle, Dux chce vědět funkce (haha), ale autorovi skriptu na ticket napíšete, že ho nepovolíte, protože posílá informace na externí stránky? Děláte si srandu? Tak to napište rovnou a netahejte tady lidi za nos.
Mimochodem s těma externíma stránka určitě problém není, jak vám to vysvětlit sám autor v ticketu a zde pegak :))

A v poslední řadě, ti odpovím duxi, ano bez všech skriptů se dá žít, překvapivě :). Tak jako se dá žít s jednou ledvinou, jedním okem, nebo bez nohou a rukou :).
 
Nahoru