• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

SLEVA ceny MINCE

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41174

Guest
Zdravím všechny

Jak si tak projíždím mapou, tak je všude stovky a tisíce malých 80 bodových vesniček, které nikdo nechce, mě tak napadlo.
Nechtěli by jste na tomto světě například slevit cenu naražené mince na třetinu ? Všichni hráči by potom měli prostředky nato zabírat i prcky, celý svět by byl lépe vyplněný hráči, né barbarkami. Což by budilo příjemnější pohled.

Tato sleva mince by byla například jen na 2 měsíce, nebo tak nějak.

Určitě by to bylo super zpestření, díky za Vaše názory !

Ragnar Lothbrok W

:))))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36491

Guest
Zdravím,

děkujeme za vaše názory, ale vývojářská firma InnoGames nic podobného v blízké a ani dálnější budoucnosti neplánuje.

Díky za pochopení.
 

DeletedUser33829

Guest
Mně se líbí, jak tu jeden hráč napíše požadavek a dva lidi z jeho kmene si založí účet na fóru, aby ho podpořili.:mocking
 

DeletedUser31901

Guest
Musím jej také podpořit menší cena mincí by bodla všem jak silným hráčům tak slabím :)
 

DeletedUser40698

Guest
Tak si tak projíždím nové příspěvky a narazil jsem na toto téma a říkám si vždyť jsem na něj reagoval, ale můj příspěvek tu není a proč není, že by mi ho smazali? Tak jsem se podíval do seznamu mých příspěvků a zjistil jsem, že jsem reagoval v jiném návrhu, ale duplicitním. Takže tady na foru se vedou dvě diskuse na jedno stejné téma akorát toto bylo založeno 31.3.
a toto Návrh - SLEVA ceny MINCE 3.4.
Tak se tedy musím opakovat, ukaž mi kde na casualu máš 80 bodové vesnice? když já vidím převážně 26 bodové.
Tak, že bych zde také vznesl opětovnou prosbu aby ses zapnul růst těch barbarek? No asi už ne. Když jasně bylo řečeno, že se to zavádět nebude.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru