• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sleva mincí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2901

Guest
Je to dobrý nápad, a je dobře, že se to přidalo i na naší Cz verzi hry...
 

DeletedUser35035

Guest
U nás na S13 se už hlasuje a určitě to bude přínosem pro hru :great
Jen škoda, že se to musí odhlasovat a není to automaticky :pardon
 

DeletedUser36255

Guest
Já jsem pro. Nicméně pokud si pamatuji na to, jak to probíhalo na S4 když vrcholil, tak nebyl ani tak problém v počtu mincí, jakožto v dostupných vesnicích, na které by se šlechta dala poslat.

Ve výsledku totiž rychlost obsazování omezovala rychlost, jakou se rekrutovalo padlé útočné vojsko, protože získat další vesnice je postupem času s úbytkem neaktivních a poloaktivních hráčů těžší a těžší. A v mezidobí, než se dorekrutovalo na další hromadku, se obvykle nahromadila nová kupa vyražených mincí. Nedostatek snad nikdy nebyl.
Ostatně i to byl jeden z důvodů, proč se zakládaly kolonie na okrajích mapy - silným hráčům se hromadily vyražené mince daleko rychleji, než je dokázali využívat, takže se vyplatilo obsazovat i několika(set) bodové vesnice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajaj

Podle toho co píšeš byl asi problem i v tom že šlo od vás málo faků. (faků se šlechtou)
 

DeletedUser15709

Guest
Já jsem také přesvědčen, že vyšší počet mincí automaticky neznamená rychleji dohraný svět, pokud je hráč schopný stejně ti šlechtu vychytá, tenhle systém podporuje max. lamky hráče co se přiživují na mrtvolách nebo rozebírání mrtvých účtů udržovaných při životě, v boji to mít žádný význam nebude :hi
 

DeletedUser35468

Guest
už neví jak z nás dostat prachy,rychle tentosvět dohrát a aby ti závisláci na dk začali nový svět kde se platí už jen za stisknutí klávesnice,nechal bych to tak :king
 

DeletedUser6108

Guest
mince?

problém není v mincích. Ničemu to nepomůže. Na S2 za dobu ce se tam nic nedělo mohl mít každý miliony mincí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru