• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sleva mincí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
To máš jedno, jednak se tím nic nezmění a jednak to bylo i tak splněno, hlasovalo dost lidí, už to tu bylo psáno mockrát, šlo tam úplně o jiné věci, které nebyly dodrženy, a které mi tu smazali.
 

DeletedUser34128

Guest
no tim se dostavame k tomu ze by se mohli do dalsi ankety stanovit (uz konecne) jasny pravidla..
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Shedde, jsou tam výsledky od doby, kdy bylo toto oznámeno na DK fóru. Předtím, byl příslušný svět informován dopisem. Takže nešlo o žádné tajné informace. Hráči daného světa je znali. Stejně tak hráči daného světa znají výsledky probíhajících anket a mohou se kdykoli na ně v Nastavení - Průzkum podívat. Člověk aby Vás pořád vodil za ručičku ... :shock
 

DeletedUser34128

Guest
nevim jak bych ti to.., precti si o cem je rec..

nicmene:
[SPOIL]Anketa:Sleva mincí

Vážení hráči, chcete slevu zlatých mincí na 1/2 z původní ceny?

ANO
181 63.96%
NE
102 36.04%
Odevzdané hlasy: 283

Tvůj hlas je započítán![/SPOIL]
a pocet aktivnich hracu??
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Je vidět, že jsi prošel kursem asertivity, ale to já také :)
 

DeletedUser33829

Guest
Shedde, jsou tam výsledky od doby, kdy bylo toto oznámeno na DK fóru. Předtím, byl příslušný svět informován dopisem. Takže nešlo o žádné tajné informace. Hráči daného světa je znali. Stejně tak hráči daného světa znají výsledky probíhajících anket a mohou se kdykoli na ně v Nastavení - Průzkum podívat. Člověk aby Vás pořád vodil za ručičku ... :shock

Já jsem nepsal, že je to tajné, ale že to tam není.;)
 

DeletedUser34128

Guest
Aby byla anketa platná, musí se zúčastnit hlasování minimálně 1/3 hráčů na daném světě

kolik bylo hracu na svete 17?

pripominam ze posledne mi bylo sdeleno ze neaktivni se nepocitaji..

mimochodem kdybychom na svete 22 nehlasovali pro ne, sleva by neprobehla, teda nemela probehnout, vam to pripada normalni?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru