• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sleva PÚ

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36413
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36413

Guest
Prostě my co tu hrajeme trochu dyl jsme si už zvykli na tu slevu a nechce se nám nijak odvykat...:D
 

DeletedUser31103

Guest
Nechci se tě dotknout,ale 55 kč za měsíc hraní je vcelku levná záležitost.Já čekam jestli bude sleva jen proto, že při nákupech 10 tis. bodů už je to docela znát, jinak je mi to vcelku buřt.:hi
 

DeletedUser

Guest
A je to tu zase. Znovu a znovu. Takovou demagogií veřejné mínění nenapravíš. Proč uvádíš pro naprostou většinu hráčů - studentů naprosto nereálnou cenu ??? Že by zase nějaký mulťák ? Nebo tedy přesněji druhý uživatelský účet člena týmu... který si podle jistého prohlášení můžou dovolit a nikdo s tím nic neudělá.

A i kdyby si to dejme tomu 10% hráčů mohlo dovolit, kdo z nich ví, jestli tu bude ještě dva roky ? Začínat nový svět při takovémto chování provozovatele a týmu rozhodně nebude. Pořád "jim" totiž navíc nějak nejde zprovoznit převádění bodů - další změna uprostřed hry. Jasně, zase tu bude kýbl hlášek, že si každý může o převod požádat... Nejsme ale naivní a těžko lze věřit, že body jednoho hráče například opakovaně rozpošlou několika jiným hráčům. Nebo jestli tu za dva roky bude provozovatel ?

Prostě se budou chovat tržně, a nebo to hodně brzy zabalí.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Aragorne promiň, ale nyní tu píšeš poněkud neověřené informace.

Omezení převodů PB je pro platební karty - to vím určitě, protože to jsem využíval a musel jsem přejít na jiný způsob, pak myslím na paypal. Rozhodně žádné omezení není na platby převodem z účtu na účet, což nyní využívám, neboť si nemohu dovolit někoho dva měsíce úvěrovat. Nejenže i jako člen DK týmu potřebuji body sám pro sebe, ale již několik let dělám "kmenového bankéře", kdy prostě nakoupím 5 000 nebo 10 000 bodů najednou (ale předem objednané od spoluhráčů), a pak, podle toho, jak mi hráči pošlou platbu, tak jim body převádím. Takto na tom ušetří i studenti. A praktikujeme to od zdražení PB. Jen to nelze praktikovat pro slovenské kolegy, pokud nemají účet v Čechách, neboť mezistátní poplatky jsou nehorázné. A dělají to tak i v jiných kmenech.

Omezení pro platební karty si vynutilo chování samotných hráčů, když začalo docházet k masivním podvodům. Když to bylo aktuální, informace tu zazněla.

Takže ani členové DK týmu nemají žádné výjimky na to, aby mohli požádat o exkluzivní prominutí lhůty stanovené pro všechny hráče bez rozdílu.

Jen podotknu, že to takto praktikujeme na světě, kde zas tolik výhod se za PB koupit nedá.
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Dívala jsem se na váš svět 8 a dovoluji si jenom jízlivě poznamenat, že by vám jenom prospělo, kdyby polovina každého kmene zbarbařela, jinak to při tak velkém počtu vesnic na světě a velké koalici kmenů jen tak neukončíte...
 

DeletedUser36413

Guest
No ty neviš, kdo je s kým ve spojenectví atd. takze myslim ze by nam to mozna prospelo ale mozna ne protoze oni nezbarbari ale prestanou hrat a prihlasovat se jednou za tyden ;)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem dostal stejně jako mnoho dalších hráčů teprve zpětně informaci, že kartou zakoupené body nebude možno převést, snad i delší dobu, než dva měsíce. Přičemž toto jsem v pravidlech původně nečetl. Žádnou novější informaci jsem nedostal.

To co píšeš, ano, (zatím) je to normální postup, ovšem na jak dlouho a je-li při větším "obratu" a nevystavení účetního dokladu legální, to není úplně jisté. Každopádně, chce-li uživatel normálně hrát bez posílání peněz kdoví kam, platí to, co píšu v předchozím příspěvku.
 

DeletedUser31103

Guest
A je to tu zase. Znovu a znovu. Takovou demagogií veřejné mínění nenapravíš. Proč uvádíš pro naprostou většinu hráčů - studentů naprosto nereálnou cenu ??? Že by zase nějaký mulťák ? Nebo tedy přesněji druhý uživatelský účet člena týmu... který si podle jistého prohlášení můžou dovolit a nikdo s tím nic neudělá.
Prostě se budou chovat tržně, a nebo to hodně brzy zabalí.

Tak rozhodně nejsem multák a už vůbec ne člen DK týmu, to ti mnozí potvrdí :D Cena 55kč za 200 pú bodů je u nás v kmenu běžná, jelikož se o to takhle staráme, že někdo koupí plnou palbu a pak to rozprodá ostatním. Tím pádem si to můžou za tuto cenu pořídit i studenti, důchodci, nezaměstnaní a nevim kdo ještě.To je devíza kvalitních a inteligentních kmenů , že si to takhle zařídí:hi

Všichni tu pláčete věčně kvůli ceně,ale co dneska pořídíš za 55 kč. Necelou krabičku cigaret, dvě piva, bagetu . I blbý kino, co tě pobaví dvě hodky tě vyjde na 2-3x tolik. A budeš se divit,ale taky jsem byl student a jen za kuřivo a pitivo jsem nechal měsíčně víc, než dam ted za rok za premium. Jen podotknu , že v dobách mýho studia byli ceny těchto produktů na poloviční výši.

Proto i za 200kč za měsíc by byla tato hra v podstatě levnou zábavou pro všechny.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36413

Guest
No nebudeme se tady dohadovat...já jsem stále optimista a myslim si, že si pro nás support něco na Nový rok připraví. I minulý rok to vypadalo, že žadná sleva nebude a nakonec přišla. :) Protože kdybychom dostali k Vánocům jen 3 dny prémia zdarma, tak si myslim, že by to bylo jen a jen pro smích...:D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Support opravdu nic nepřipraví, to nespadá do jeho kompetencí - o těchto věcech zcela rozhodují jen vlastníci firmy Innogames.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru