• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sleva PÚ

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36413
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zbývá než připomenout, že 55 Kč je devizou jedinců s "talentem" - symbolem dnešní doby, kteří neváhají absolvovat případné přestupkové řízení nebo i jiné popotahování úřadů skrze nezaúčtovaný obrat a nebo dokonce přijetí platby při nevystavení daňového dokladu. Zvlášť, jde-li o větší týmy a nebo více takto řešených her, přičemž není založeno občanské sdružení. Hovoří-li tedy někdo neustále dokola a často výhradně o 55 Kč, nejde o standardní cenu. Standardní cena je 110 Kč, ostatní jsou bonusy. Jak se to líbí provozovateli, zda takovýto systém množstevní slevy zaváděl s tím, že se to bude takto řešit, a proč tedy vlastně takovýto systém zaváděl, zda je to v souladu s pravidly, to už je otázka spíše na některého výše postaveného supporťáka.

Jako řekněme kronikář poměrně znám většinovou náladu hráčů a co jsem řekl, za tím si stojím. Velmi bych doporučil speciální novoroční množstevní slevu poskytnout. Speciálně to nikam jinam psát nebudu, je to na moderátorovi nebo náhodném zavítavším supporťákovi, zda ten návrh/doporučení pošle výše.
 

DeletedUser36413

Guest
Jo no pošlete to někdo od supportu někam výše?? Ať to alespoň zváží...
 

DeletedUser31103

Guest
55kč neni devizou jedinců a jsi trochu mimo. Nevim, jak jsi na tom s právní praxí,ale tyhle teorie jsou uplně z jiný reality a docela by mě zajímalo na který paragrafy OZ by se to přestupkový řízení mělo odvolávat:sorry

Jinak ten tvůj bonus je normální množstevní sleva, která běžně funguje nejen ve virtuálním,ale i v reálným světě na téměř všechny produkty a bud je uvedena přímo, nebo si jí musí člověk umět vyjednat.
A nedělej si iluze, určitě s tím prodejce počítal, že se skupina hráčů dohodne a bude nakupovat společně , čímž je to výhodné pro obě strany. :hi
 

DeletedUser

Guest
- zákony nechám na Aragorrnovi (ale taky se mi zdá že pravidelný prodej má určitá pravidla;)), ale připomínám, že nákup/vlastnictví většího počtu pb má i svá rizika - hra neumožňuje si v případě zástupu větší počet pb uschovat a hrozí tak reálně na světech s placenými výhodami "rozfrcání" bodů (byť v dobré víře).. zvlášť pokud hráč jeden svět opouští a nechává se rozebrat(a zástupy se střídají-jak má kdo čas..). Navíc pochybuji, že v začátcích(dokud lidi neznáš..) se nějak víc uplatňuje..
 

DeletedUser31103

Guest
Pravidelný prodej za účelem zisku možná. Hromadný nákup, kdy je jede defakto jen prostředníkem těžko:hi
 

DeletedUser

Guest
Bohužel se mýlíš. Jediná legální cesta pro nepodnikatele je založit občanské sdružení a vést účetnictví. Ano, existuje spodní limit (nikdy se mě netýkal, takže přesně nevím a zjišťovat to přesně je zbytečné, stejně jde o ho.), vím ale, že byl nečekaně nízko - tuším obrat 2000 Kč za rok. Je-li to výše, musí se vést účetnictví a hlavně při příjmu platby vydávat daňové doklady/faktury. Vyňat z toho limitu je pouze prodej použitého zboží, kdy se prodává výrazně levněji, než nakoupilo. Ale ano, máš pravdu, jedná se o používaný postup. Ne však o standardní a už vůbec bych to veřejně nijak moc neventiloval. A uděláš-li to legálně, není vůbec jisté, jak se k tomu postaví provozovatel, když bude PB nakupovat občanské sdružení a nebo podnikatel.

Standardní cena na 30 dnů je 110 Kč, ostatní jsou bonusy / malusy. Vůbec jsem to ale nechtěl a nebudu dále znovu a znovu vysvětlovat.

Hlavně jsem chtěl říci, že v
elmi doporučuji DK týmu, aby udělal všechny možné kroky k tomu, aby byla novoroční sleva poskytnuta. (např. aby toto doporučení postoupili hlavní administrátorce včetně například vlastního názoru na věc. Komunikace s provozovatelem je potom asi na ní. Víme ale, že Indigra komunikovat a argumentovat umí.)

Pěkný Silvestr a vše nejlepší do nového roku všem přeje Aragorrn.
 

DeletedUser25426

Guest
Teda to je mazec - možná, až půjdu s chlapama na pivo a budu platit za všechny, s tím že mi to potom dají, tak bych si taky měl založit občanské sdružení :D
Apropo - zajímalo by mě, jestli v marketu při nákupu budeš taky vyžadovat vánoční slevu, protože tomu tak loni bylo ;)
[SPOIL]Kupuju za 546K a nepřipadá mi to tak moc drahý, při dnešní inflaci, abych musel čekat, jestli INNO vyhlásí akci :)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Co se týká restaurace, tuším, že je to tam upraveno pouze tak, že dodatečná úhrada je nevymahatelná - nejedná se o dluh. Zaplatí-li, do toho limitu za rok to tuším ale spadá, právě proto, že nejde o dluh. Něco jiného je, domluvíš-li se s nimi, že ti za to vykopou žumpu - tak to je smlouva, ta je vymahatelná i v případě, že je pouze ústní (se svědky).

Já osobně nic nevyžaduju, pouze doporučuju. A ve slevách v marketu nenakupuju. Ovšem ti, co nakupují, nemusí v marketu nic vyžadovat, protože novoroční akce prostě jsou a budou.
 

DeletedUser25426

Guest
Bavíme se pořád o tom, že jeden koupí PB a přenechá je za adekvátní cenu svým přátelům???
To přátelům zvýrazňuji :) Na to přeci nebudu zakládat sdružení, alebrž přátelům věřím - a až bude povolený v téhle zemi zase budovat žumpy, vykopou mi ji zadarmo :D A bez smlouvy - pokud by ji chtěli, nepovažuju to potom za přátelství, ale za zakázku...
 

DeletedUser

Guest
No, zkus kandidovat do parlamentu a napsat občanský zákoník, zohledňující při předávání peněz a převodech na bankovním účtu přátelství. Když se ti povede i obchodní zákoník, bude to úplně ideál. Hele, bavíme se tu o ničem, zákony a prováděcí předpisy tady určitě nenapravíme. I proto mě možná tak nějak napadla za příklad ústní smlouvy ta žumpa. Ahoj.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru