• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sleva PÚ

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36413
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25426

Guest
Nechci nic napravovat, jenom mi připadá, že to bereš za špatnej konec...
Lidi, kteří tohle směňování tady provozují se osobně znají a důvěřují si, tak proč by to mělo probíhat podle "zákonů a prováděcích předpisů" naší podivné společnosti :)

No tohle je už opravdu OT, mizím :D
 

DeletedUser

Guest
Já to neberu za žádný konec. Šlo jen o to, jaká je cena za měsíc hraní DK, jelikož se zde opakovaně a na mnoha místech objevila nesprávná cena. Úmyslně mluvím o ceně za měsíc hraní, protože od cca 1000 vesnic ani ten největší stupid nemůže tvrdit, že bez PÚ jde o hraní vzhledem k cíli této hry.

Co se týká porovnání ceny hry například s jinými hrami, hráči umějí počítat. Průměrná/očekávaná životnost světa je 6 let, cenu za měsíc berou se standardně (bez machinací) využitelným bonusem - 91 Kč , případně 73 Kč . Vezmeme-li tu nižší cenu a zároveň připustíme, že první rok (spíše ale půl roku) lze hrát bez PÚ, jedna hra na jednom světě pro jednoho hráče vyjde cca na 4380 Kč. Tuto cenu lze porovnávat s cenami za jiné hry.

Takto hráči počítají a nic na tom nezmění očekávané komentáře, že nejde o žádnou cenu za hru na jednom světě, že se platí prémiové body, které může hráč využít jak chce, nebo stupidity, že se hra dá hrát bez PÚ.

I proto jsem přesvědčen, že dárek v podobě tří dnů prémia (navíc aktivovaný před novoročním mírem) je pěkný, nicméně mnoho hráčů spíše naštve. A také, že pravidelné slevové akce jsou zcela na místě a že si je platící hráči (zejména ti nemachinující) zaslouží. Období slev po novém roce je k takové akci velmi vhodné.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Budu OT, ale při tom všem jsi zapomněl na občanskou výpomoc ... ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru