• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sloh o mojom začiatku - Goglap

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42500
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser42500

Guest
Môj krátky sloh o mojom začiatku na Divokých kmeňoch


Tak bol to obyčajný deň v škole ked cez prestávku začali spolužiaci hrať divoké kmene. Pozeral som sa na nich ako to hrajú až dokým som sa nespýtal o čo v tej hre ide tak jeden ochotný kamarát mi vysvetlil že o čom je ta hra a atd. Mňa to veľmi nezaujalo ten spolužiak ma celý deň presviedčal aby som tu hru začal hrať kvôli tomu že on dostane prémiový účet ked dosiahnem 500 bodov. Ostatné hodiny v škole som len rozmýšľal či začnem hrávať alebo nie nevedel som či to bude zbytočne zabitý čas za počítačom. Ako som prišiel domov tašku som hodil do kúta a sadol som k počítaču. Dlho som rozmýšľal ,že čo budem hrať lebo nemal som žiadnu online hru rozohranú tak som zapol divoké kmene a začal som. Nevedel som ako čo mám robiť a stavať ?Ako mám dalej postupovať ? Na druhý deň som sa nato spýtal spolužiaka a on bol prekvapený že som začal ,tak mi povedal jeho nick a začali sme spolu hrať. Doma sme spolu skypovali a on mi hovoril čo a ako mám hrať. Začali sme na speede ten ide celkom rýchlo tak mi toho mohol za deň najviac ukázať .Ukazoval mi čo mám presne stavať aby som sa rýchlo rozrástol povedal mi akú armádu mám stavať na obranu a na útok. Pozeral som si vo vyhľadávači stránky na ktorých sa naučím viac, pomohla mi stránka help.divoke-kmene , našiel som tam veľa vecí ,ktoré mi pomohli v rozvíjaní informácii na divokých kmeňoch. Časom ma tá hra začala tak baviť že som v pohode hral aj vyše svetov naraz a strávil som aj pol dňa pri tej hre. Až dovtedy dokedy ma neprebrali a hra ma prestala baviť tak som si dal takú menšiu pauzu trvala asi tak pol roka a potom som zase začal hrať. Po roku som dotiahol na DK aj svojho kamaráta ,ktorému som pomáhal ,radil. Chodieval som k nemu domov a hrali sme to tam spolu, niekedy sme používali staré moje zvyky skype. Jeho to tiež začalo baviť tak až do dnes hráme spolu navzájom si pomáhame s preberaním dedín, útočením na hráčov a jasné aj s podporami.


 

DeletedUser42500

Guest
Je to trošku kratšie ale napísal som tu aspoň niečo som rád že som sa zúčastnil. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru