• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Slovaci+CESI VS MADARI

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahojte,
neni to nic rasisticke.
Jedna sa o to ze som sa zakecal s madarskym speed adminom...
Jednalo sa o to ze ma chceli oje*at o premium ako som si myslel ale dozvedel som sa ze admincek je fajn chlapik a momentalne spolu kecame.
Dostali sme sa s nim do problematiky slovensko vs madarsko kde su lepsi hraci...
Kedze sa nema o to zmysel hadat dohodli sme sa ze spravi speed kde sa bude moct prihlasit 50 cechov a slovakov (dokopy) a 50 madarov.
Datum neni jasny ale uz tvorime svoje tymi.
Kto sa chce zucastnit nech mi pise na skype peter.demeter982506 budeme reprezentovat nasu vlast

Na straz!
attack.png
 

DeletedUser24497

Guest
Jasne napisu a dohodnem se.
Musel jsem napsat chci mit novy titul. :D
 

DeletedUser

Guest
No tak ja by som aj zahral :D ale vysvetlite mi to niekto podrobne,aký speed kde kedy atď...
 

DeletedUser27281

Guest
Možná by stálo za to, aby jsem se z maďarským kolegou spojil a celou věc probral a popřípadě ještě vylepšili

Problém bude asi jazyková bariéra
 

DeletedUser

Guest
Možná by stálo za to, aby jsem se z maďarským kolegou spojil a celou věc probral a popřípadě ještě vylepšili

Problém bude asi jazyková bariéra


Ahoj,
rozpraval som sa s madarskym supporterom ja som mu to navrhol on to prijal...
Chce on kontaktovat aj tak slovenskeho admina :D:D kto by kontaktoval cesov :D
 

DeletedUser27281

Guest
Pokud to na SK bude řešit linteo, mile rád to přenechám hlavní admince indigře :D
 

DeletedUser

Guest
Pokud to na SK bude řešit linteo, mile rád to přenechám hlavní admince indigře :D

Bolo by najlepsie keby to neriesil nikto iba admin hu plus ja...Aspon by bolo moje slovo vyssie tym padom by som mohol vybojovat lepsie nastavenia...
Inac idemdor ty si ma nasral...ze dual omg
 

DeletedUser

Guest
freeset: no čo takže si už to s nimi vybavil???? Samozrejme aj ja by som sa pridal :) :) .....

A nič ti nedali za tú výhru????
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru