• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sms koupě bodů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Královna biba

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
DOBRY DEN

kdysi sem koupila za 250 kč 600 bodu formou sms nyni se musi volat na čislo900...... jake mate zkušenosti- napište mne zda po zavolani je kominukaci v češtině.. nebo hovoři jen nahrany vzkaz- :(- uvitam i na vzkazik svět 44- královna biba
 

DeletedUser31120

Guest
Ahoj,

Já s tím zkušenosti mám, zkoušel jsem to, a hlasový hovor je v češtině, kde ti nadiktují kód, který zadáš do určeného okna, a poté budeš mít prémiové body k dispozici. :hi
 

Královna biba

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
ok zavolam a jak pišeš nadiktuji mne kod.. pokud najedu tady že jdu platiti vygeneruje se mne kod ktery bych měla zadat. tak nerozumim po komunikaci kdo mne zadá daši kod... když si opišu tento co po najeti je nabizen....

takto je to tam nabizeno šla sem, to naukazku okopirovata je tam uvedene to objednavkove čislo druhy odstavec.. tak napiš vice ktomu zda ješte očem si psal je navic??

Volejte prosím
900500100
cz.png

50 Kč / minute




2
Vaše objednávkové číslo
874149 #



Celková cena
250.00 Kč
600 Prémiové body

Délka hovoru 4 min, 10 sek, cena hovoru 250.00 Kč
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser31120

Guest
Nedávno InnoGames změnila poskytovatele pro objednávání Prémiových bodů, je možné, že tam je něco navíc, to už netuším, zkus napsat na support, tam ti určitě odpoví, nebo ti sem odepíše Kozmicz.

Jak říkám, nějaké změny jsou možné.
 

Královna biba

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
no já prvně psala na suport a ten mne nedovedl ani řict zda komunikace je v češtině proto sem ti zkopirovala tento postup co sem našla když bych šla volat .. proto nevim kdy tys volal že si psal nejaekj kod když takto jak sem to sem vložila je to jinak a nebo snad bude opětovně a třeba dvojitě i to i to cos psal ty - PROTO SEM DALA TENTO DOTAZ KDO TO TED DĚLAL PODLE TOHOTO NAVODU!!!!!

KDYSI TO BYLO TAKE SMS TAK NEVIM PROČ,,,
 

DeletedUser

Guest
Obecně asi všichni víme, že službu přes telefon poskytuje třetí strana neboli externí společnost a pokud dochází ke změnám, členové týmu nemohou tušit, k jakým přesně došlo a jestli je hovor v češtině. To by si museli body sami zakoupit prostřednictvím dané služby. Pokud ovšem ke koupi využívají jinou platební metodu ... ?

p.s. je dost náročné, číst text bez interpunkce
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru