• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Soutěž

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36482
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36482

Guest
stredoveke_mestecko_vizualizace_.jpgstredoveke_mestecko_vizualizace_AAda.jpg
tak tady to je snad se bude libyt stimto obrazkem sem zde uz soutezil
 

DeletedUser36491

Guest
Ahoj, angeli, máš to moc pěkné, ALE bohužel to má být náhled vesnice jedné a musí tam být jasně vidět hlavní budova, apod., jukni ještě jednou na pravidla.
Budovy musí být zároveň na stejném místě, jak jsou nyní v náhledu.
Takže si to zkus opravit, udělat si nový výtvor, jinak nebude bohužel zařazen do soutěže.
Děkuji.
 

DeletedUser34864

Guest
S touto prací už soutěžím na Amerických serverech. Pokud nejde s jednou prací soutěžit na více serverech, tak mi to tady smažte a nechte to na amerických. Pokud to je možné, nechte to na obou :)

afksfjksdjfk.jpg
 

DeletedUser34582

Guest
Áno teraz sa zaregistruj na všetkých fórach a do všetých daj jednu prácu presne ;)
 

DeletedUser34864

Guest
O to mi právě šlo. Nevěděl jsem jestli to jde. A nejde mi o vítězství, ne tady. Chci jen slyšet názory :D
 

DeletedUser36491

Guest
Nevidím v tom problém, určitě si to u nechej, ale dej si to do prvního příspěvku místo toho obrázku.
:)
 

DeletedUser34582

Guest
Chlapec by si mal založiť novú tému :) Ja osobne nevidím problém v tom súťažiť na viacerých jazykových verziách, ale s iným obrázkom by to bolo trochu ... no neviem jak to nazvať :)
 

DeletedUser36491

Guest
Můžeš adidasi, vše je férové a když už, v podmínce nic napsané není.
Jinak zde už nepsat!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru