• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Soutěžní video by Mr. Arrow

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Soutěžní video:

[YOUTUBE]rE6DcVNMI7g[/YOUTUBE]



Moje soutěžní video ... prosím kdyby něco nesedělo napište co opravím dělal jsem to poprvé díky ...

Komenty pls :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Podívej se do zadání, co video nesmí a prověř si, jestli jsi s tím v souladu. A jestli je Tvůj první pokus o video - tak to gratuluji.
 

DeletedUser

Guest
JO a prosím mohl by jsi mi říci co je na tom špatně ta hudba ??? nejak na to nemuzu prijít díky...
 

DeletedUser

Guest
Video nesmí ...
obsahovat hudbu chráněnou autorským právem a klipy nebo obrázky z filmů.
 

DeletedUser

Guest
Klipy a obrázky z filmů to nejsou , a tu hudbu mohl by jsi mi poradit prosím ??? konkrétní stránku znáš ??? díky
 

DeletedUser

Guest
Děkuju mé první ... ale prý musím ještě co doladovat :)

pokud někdo znáte hudbu která se dá použít do soutěžního videa k divokým kmenu prosím poradte mi napiste mi konkténí stránku v bb-kodech dik
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ideální by bylo, kdybys sám na něco hrál (nebo měl takové kamarády) a mohl si udělat vlastní doprovod - jinak hudební díla co budou starší jak 100 let, pravděpodobně už chráněna autorskými právy nebudou - ale není to tak jednoznačné. Velkou diskusi k autorským právům najdeš v archivu - když byla na jaře vyhlášena mezinárodní soutěž o nejlepší upoutávku k DK. Tam jsou i nějaké odkazy na konkrétní stránky.
 

DeletedUser30368

Guest
Ale, když přehlídneme hudbu je to pěkné video. Ale v tomto videu vidím tvé hráčské nedostatky :) Upozorním ve hře :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru