• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Soutěžní video by Mr. Arrow

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Až na tu útočnou formulaci věty výše, tak bych řekl, že ano, ale expert přes nelicenční hudbu nejsem. :pardon
 

DeletedUser

Guest
Komentář

Achjo, lidi, já vás nechápu (myslim ty co dělají ta videa)... jo, na to že to je tvoje první video tak celkem ujde, ale překvapuje mě, že poprvé tvoříš video a chceš s ním hned soutěžit. Podle mě sem takováhle videa prostě nepatří, dalo ti to určitě nějakou práci a aspoň se o něco snažíš, o tom žádná, ale prostě i tak ta úroveň, si myslím, je příliš nízká na to aby to mohlo soutěžit o video na úvodní stránku... neřeknu ani slovo, kdyby se ti na první pokus povedlo mistrovské dílo, ale musíš uznat, že by se asi neměly divoké kmeny čim chlubit, kdyby toto bylo popřípadě na úvodní stránce. Neříkám, že výsledek musí vypadat jako ta videa v mezinárodní soutěži o video na Tribalwars, ale tahle úroveň mi přijde až moc slabá... Takže můj názor ... video se mi nelíbí a nepřijde mi nijak poutavé...pokud na to nahlížím z pohledu, že očekávám video které bude prezentovat divoké kmeny... pokud na to budu nahlížet s ohledem, že jsi začátečník a je to tvoje první video, tak to v celku ujde a není hrozné... ale jak už jsem řekl, myslim že tato soutěž by měla být trochu na vyšším lvlu a né na začátečnické úrovni... a toto platí i o tom druhém videu co už je zde umístěno...
 

DeletedUser

Guest
Dobře máš pravdu ale něco je někdy poprvé a já nejsem superman abych vše uměl uznej ... Vím , že to chce o něco vyšší level ale aspon neco ukaz mi tvoje video a popovídáme si :) nechci to podat jako urážku ale chápeš mě ...
 

DeletedUser

Guest
komentář

Jo, jasný, já neříkám že nikdy neni nic poprvé ;-) , ale když to je poprvé tak bych s tim nešel hned do nějaký soutěže. Mě spíš zajímá co od toho očekáváš? Výhru? Pokuď bude silná konkurence tak asi těžko, pokuď i ostatní budou videa od začátečníků, tak máš třeba šanci, ale pak už to je zase otázka toho co jsem psal výše, dát tohle jako prezentační video na divoké kmeny... ale to už bych se opakoval... Co se týče nějakého mého videa... účastnit se téhle soutěže je sice lákavé, ale já jsem v maturitním ročníku a nemám 24 nebo víc hodin na to prosedět u dělání videa... ale můžu ukázat video, které jsem dělal do podobné soutěže, akorát se to týkalo Grepolisu... http://www.youtube.com/watch?v=1qsikBGRiak&feature=feedu ... a pro zajímavost, jsem to s tímhle videem vyhrál... ale netvrdim, že je perfektní, i já k tomu mám svoje výhrady, vždycky je co vylepšovat, ale podle mě by tohle měla být taková nějaká minimální úroveň pro prezentační video... já vim, že nemůžeš hned poprvé vytvořit zázraky, ale já bych teda do žádný soutěže nešel s ničim co zkouším a dělám poprvé... to je jako kdyby jsi šel na nějakou sportovní soutěž s tím, že to jdeš dneska zkusit poprvé... to by byla taky docela blbost ... ale neber to nějak ve zlym ;-) :) ... já mám taky ještě hodně co vylepšovat, člověk se pořád učí a zdokonaluje, ale tohle je můj názor no... :)
 

DeletedUser

Guest
Komentář

Adobe After Effects CS5 ... nemám, to je totiž sakra drahej program, ale zkušební verze je zdarma ke stažení přímo na stránkách Adobe... ale žádná pravidla jsem neporušil, protože v zadání na toto video nebylo určeno že musí být licence na program nebo zvuk, takže jsem se mohl zúčastnit... třeba v té mezinárodní soutěži, jsem se nemohl zúčastnit, protože tam byla podmínka na licenci jak k programu, tak k hudbě... tady v té soutěži je licence na hudbu, ale o programu tam neni ani slovo...
 

DeletedUser

Guest
Jo jo já to mam ten adobe , akdyž chci něco udělat tak mam omezený efekty :( to nemá cenu ...
 

DeletedUser30264

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru